Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem tűnik úgy,vagy...

Csak nekem tűnik úgy,vagy tényleg úgy állítják be az emberek,mintha a nők lennének a főnökök?

Figyelt kérdés
Én szerintem egy nőnek is ugyanúgy meg kéne erőltetni magát ha férfit akar,mint a férfinak ha nőt.És a társkereső oldalon ha a nőnek nincs olyan problémája hogy nem írnak neki vissza akkor a férfinak se kéne hogy ilyen problémái legyenek.Én nem teperek azért,hogy megfeleljek egy nőnek.Azért nem,mert fordítva sem szokott megtörténni,tehát a nők sem igyekeznek,hogy megfeleljenek nekem.Sokan panaszkodnak,hogy társkeresőn nem írnak vissza nekik a nők.Én úgy csinálom,hogy egy hónapban csak egyre írok rá.Nem írok rá minden nőre,hogy valaki írjon már vissza.Feltételezem,a nők se írnak rá egy nap száz férfira.A nő nem a főnököm,egyenlőek vagyunk,amennyit ő tesz,hogy barátja legyen,ugyanannyit teszek én is.

2020. nov. 9. 03:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha naponta én kapnék száz üzenetet nőktől,bókolnának,dicsérnének engem a nők egész nap,Lehet hogy én is elszállnék magamtól.Sok férfi szidja a nőket,pedig pont hogy az ő hibájuk is,Ha beképzeltek lesznek.
2020. nov. 9. 03:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuntethetsz egymagad, de a nok akkor sem fognak rairni tobb ferfira. Egyreszt mert ha te nem irsz, meg esetleg par ember aki egyetert veled, attol meg ugyanugy ir nekik 10 masik, es nem fog mindenki melled allni, mert ugy lesznek vele, hogy ok haver, legalabb tobb no jut nekik, kevesebb vetelytars :D Masreszt a nok atlagban jobban megvannak egyedul, nem akarnak aaaannnyira pasit, hogy rairkaljanak csak ugy barkire. Mi akkor akarunk NAGYON valakit, ha van konkret kiszemelt, mig ti inkabb hajlamosak vagytok halaszgatni, hogy jojjon mar ossze egy no.
2020. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- naponta a férfitöbblet miatt kapnak vagy többtucat üzenetet, ezek nagyrésze ízléstelen, undorító, korhatáros képeket tartalmazó szemét

- valószínűleg kiválasztanak egyetlen szerencsés valakit, akiről "úgy gondolják ő az igazi", de ez persze nem tudható, mert adatlapon nem jelzik: "épp ismerkedem valakivel addig másoknak nem válaszolok"

- lehet randiznak már valakivel társkeresőről, épp ezért mással onnan nem ismerkednek, de fel-fel járnak, hogy "a kiszemelt is lássa: még aktív az illető tehát nehogy azt gondolja már megvan

- lehetnek olyanok, akik belefáradnak a levelek olvasgatásába, melyeknek nagy része visszataszító számukra

Biztosan lehetnek még okok

2020. nov. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nagy része visszatazito levél vagy ember.

Abbol alig van pàr aki normàlis.


Nekem h vki alig ires hanyagol es tetszik azaz szamitan hog ir e és nem, en elkönyvelem annak hog nah nekinis lehet vkije es mellékest keres..

2020. nov. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez "a nők nem tesznek semmit azért, hogy kapcsolatuk legyen" elég erős 😄 Szerintem tesznek ők is sokat, csak nem olyan direkt módon.

Az a nő, aki nem tesz érte semmit, annak nem is lesz normális kapcsolata.

2020. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak vegyünk egy sima randit:

- a pasik lefürdenek, meg magukra fújnak valami pacsulit és zsa a mekibe, ahol ha normálisak meghívják a csajt (mármint nem a meki a normális, hanem hogy kifizeti a fogyasztását)


- a nők meg borotválkoznak tetőtől talpig, smink, haj, jó fehérnemű és ruha, ami egy csinosabb nőnél simán elvesz 2-3 órát.


Ez elég béna érnek tűnik, de olyan természetesnek veszik a férfiak, hogy egy nő olyan tipi-topi mint a címlapokon. Mondjuk én ennek nem vagyok a híve, ez nettó szemfényvesztés és hazugság.


De egy normális kapcsolat kialakulásában és fenntartásában mindkét fél komolyan részt vesz és csomó energiát belefektet. Ott ahol az egyik fél elkényelmesedik,vagy éppen úgy érzed, hogy ő bármikor dobhat téged, ott valami nem okés, és jobb is véget vetni neki. Az nem kapcsolat, hanem emberhasználat.

2020. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak jobban akarnak kapcsolatot, vagyis bocsi... a kapcsolat nem mindenkinek kell, inkább dugipajtit keresnek, mert nem bírnak uralkodni az alul található nemi szervükön úgy, mint a nők. Ezzel nincsen baj, szimpla biológia, nézd meg az állatoknál is javarészt a hímek udvarolnak a nőknek. Nagy átlagban egy nő tovább bírja szex nélkül mint egy férfi, ezért is szűrik a férfiakat minőség szerint. A férfiak pedig a mennyiséget tartják többre a minőséggel szemben.
2020. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!