Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan,hogy egy lány vagy...

Van olyan,hogy egy lány vagy nő nehezen viseli,hogy szóba kell állnia olyan férfiakkal is,akik nem néznek ki jól?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy boltban vagy bankban,vagy piacon mindenféle külsejű ember megfordulhat és az ott dolgozók nem válogathatnak,mindenkivel szóba kell állniuk,akik szeretnének tőlük valamit.Előfordulhat,hogy mondjuk egy piacon zöldségesként dolgozó lányt megvisel,hogy nem jóképű férfiakkal is szóba kell állnia? Legszívesebben nem is köszönne nekik,de muszáj szóba állnia velük és kiszolgálnia őket?Vannak olyan lányok,nők,akik ha tehetnék csak jó pasikkal állnának szóba?

2020. nov. 15. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem fordul ilyen elő, mert ha előfordulna, és az én alkalmazottam lenne, akkor már nem lenne az. Nem a farkát kell szopkodni, hanem az árut eladni a lehető legkorrektebb módon, mert ebből van a zseton neki is.
2020. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 és ha azt mondja neked hogy ő nem fog leállni beszélgetni 50 éves pocakos kopasz férfiakkal,inkább felmond?Próbálod maradásra bírni,vagy akkor hagy menjen?
2020. nov. 15. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjen, persze. Emberekkel dolgozni nem egyszerű, de a munkával jár, hogy szükségszerűen és/vagy kéretlenül hozzá szólnak. Ha ezt a dolgot nem tudja megugrani, akkor olyan helyre kell menni, ahol ez nem hátrány.
2020. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból aki emberfóbiás, az ne menjen bolti eladónak dolgozni, ugyanis a munkájához hozzátartozik a kommunikáció. Vevők pedig aztán mindenfélék vannak, a gyerekektől kezdve az idősekig, mindenféle ember, még némák, mozgáskorlátozottak, vagy külföldiek is. A legtöbb eladót meg baromira nem érdekli, hogy néz ki egy vevő, kivéve olyanokat, akin látszik hogy lopni/kötekedni jön be, szándékosan borogatja az akasztósorokat, stb.
2020. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinosnak mondott ápolt nőként mondom, hogy nem is értem ezt a kérdést.

10 éve emberekkel dolgozom és előfordul, hogy valaki idegesít, de ez nemtől, kinézettől független.

Az idegesít, aki bunkó, direkt kötekedik.

Van annyi sütnivalóm, hogy felfogom, emberekből élek, mindegy, hogy hány éves, mekkora a pocakja vagy mennyi haja van.

2020. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 De szerinted lehetnek olyan nők,akik túlzásnak tartják,hogy hozzá kell szólniuk előnytelen külsejű férfiakhoz?Tehát úgy gondolhatják,hogy az a férfi még annak is örüljön,ha ránéznek,nem még hozzá is szóljanak?
2020. nov. 15. 10:43
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 nem arra gondolok hogy emberfóbiás,mert szívesen elbeszélget ő férfiakkal,meg szívesen kiszolgálja őket,ha jól néznek ki.Az emberfóbiás az más.Azt a szép emberektől is kirázza a hideg.
2020. nov. 15. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Hát lehet, hogy a playmate-ek,dubaiozók és hasonlók, de biztos, hogy nem ez az általános.
2020. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én én én én!!
2020. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de gyanítom, hogy volt már "szerencsém" ilyenekhez. Még munkahelyen is. Pedig nem szoktam bájologni.
2020. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!