Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vehetném rá magam,hogy...

Hogyan vehetném rá magam,hogy rendet csináljak a szobámban,a szekrényemben?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon voltam ma és nem csintam semmit.Az ablaküveg koszos,a polcon,a szekrényben,asztalon áll a por,rajta mosatlan tányér és evőeszköz,a szekrényemben nincsenek összehajtogatva a ruhák,csak simán be vannak rakva,az ágyam tele van morzsával.Hogyan vegyem rá magam hogy rendet csináljak?Hogyan vegyem rá magam a takarításra?Miért vagyok ilyen lusta?

2020. nov. 16. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs csodaszer: meg kell emelni a hátsód és megoldani.


Viszont azt javaslom, hogy ahelyett, hogy mindent is egyszerre akarj rendbe rakni és kitakarítani, bontsd apróbb, kezelhető egységekre a problémahalmazt. Pl. holnapi projektnek jó lenne reggel kivinni és leáztatni a mosatlant, aztán délután elmosni. Következőnek kinézhetnéd az egyik polcot a ruhás szekrényből vagy az ágyat, hogy legyen hol hajtogatnod. És légy büszke magadra, amikor kész :)

A trükk az, minden csinálj valamit. Maximum 1 nap kihagyás az engedélyezett, mert annál többnél már nagyon nehéz lesz újra felvenned a fonalat.


Ma egy fél(!) polcot néztem át, mert szaros az ügy, tele van fontos iskolai jegyzettel meg kit érdekel papírokkal. De így is sokat tisztult a kép.

2020. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha lány lennél, szívesen kitakarítanék nálad, persze cserébe én is kérnék valamit, de nem kell rosszra gondolni. De ugye 10-ből 8-an úgy is rosszra gondolnának, úgyhogy mindenki gondoljon, amit akar. :D F
2020. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nefáradj vele majd én rá veszlek. Takarodjál kitakarítani most azonnal te senki !!! nincs mit
2020. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó pénzért átmegyek s kivágok mindent a szekrényből 🤣🤣🤣 csapkodlak majd s ha nincs rend olyat rád verekna füled ketté áll, garantáltan rend lesz
2020. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!