Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy olyan nőnél,aki korábban...

Egy olyan nőnél,aki korábban modellkedett,színészkedett, igazgató is volt,van esélye egy átlagos kinézetű, keveset kereső férfinak?

Figyelt kérdés
Talán az ATV reggeli műsorában volt vendég egy olyan nő,akit hétköznapi hősnek mutattak be.Szerepelt a barátok köztben,modellkedett, igazgató is volt,tehát nemcsak szép de okos nőről is van szó.Viszont már ezek közül egyiket sem csinálja,mert ápolónő szeretett volna lenni és az is lett.Egy kórházban dolgozik jelenleg.Felmerül a kérdés,ha a jól fizető állását otthagyta egy nem jól fizetőért,akkor lehet hogy a férfiakkal is hasonlóan van?Lehet hogy a keveset kereső átlagos férfiak jönnek be neki és nem a jóképű gazdagok?

2020. nov. 20. 04:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne lenne esélye! Matematikai...
2020. nov. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát a jól fizető állásával nem volt boldog és a kevesebbet fizető állással viszont boldog,mert azt szereti csinálni.Ha egy nem jól fizető állással boldog lehet,akkor egy nem jól kereső férfival is.
2020. nov. 20. 04:21
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
A két dolognak semmi köze egymáshoz. Ha mindösszesen ennyi eszed van, Kérdező, akkor az amúgy sem túl nagy, csak matematikai esélyeid tovább csökkented...
2020. nov. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 szerintem meg van köze egymáshoz a munkának és a magánéletnek.És úgy ahogy egy nem jól fizető állást is lehet szeretni,ugyanúgy egy nem jól kereső férfit vagy nőt is.
2020. nov. 20. 04:27
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, miféle alternatív dimenzióból jöttél, én sose az alapján kerestem párt, hogy milyen az anyagi helyzete. Elég szomorú, hogy neked ez az alapelved. A párkeresésnek meg az álláskeresésnek meg még mindig nincs köze egymáshoz, hiába erőlködsz.
2020. nov. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 én most nem azt mondom hogy az a lány úgy választ vagy vàlasztott párt hogy mennyi pénze van,hanem azt hogyha korábban fontos volt neki hogy jómódú legyen a pasija,talán mostanra már nem az.És ez lehet hogy a munkahelyváltásnak is köszönhető.
2020. nov. 20. 04:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Németh Franciska ha utána olvasol gyermekkora óta ápoló akart lenni. Nagyon erős hivatástudata van szerintem akár ingyen is csinálná, nem a fizetése dominál. A férjétől nem találtam semmit, illetve gyereke is van. Gondolom azért a pasas nem keres rosszul, mert azért egy gyerek mellé kell egy erős "hátország" viszont azt is lefogadom, hogy aki ennyire önzetlen, az nem a pénztárcája alapján választott párt.
2020. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 azt én se tudom ki a férje,azt viszont igen,hogy ő simán összejöhetne átlagos foglalkozású férfival,a János kórházban gondolom a kollégái mellett sok civilt is megismert.Attól hogy gyereksebészeten dolgozik,attól még találkozik felnőttekkel is.
2020. nov. 20. 07:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nem fog összejönni, mert valahol azt nyilatkozta, hogy a párja szereti és kiáll mellette. Akkor hülye lenne bárkire lecserélni.
2020. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Ezt amit ő csinál csak akkor tudod megcsinálni, ha van valaki aki eltart. Ezért irigylem a nőket, mert semmi felelősségük nincs az életben, megtalálják gazdag apucit onnantól meg annak élnek aminek akarnak.
2020. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!