Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak,hogy egész nap attól...

Annak,hogy egész nap attól rettegek hogy mi van ha cukorbeteg vagyok és elveszítem a látásom,lehet az az oka hogy egyedül vagyok?Pánikbeteg lennék a sok egyedüllét miatt?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap azon agyalok,hogy mi lesz ha kapok egy infarktust,vagy agyvérzést,vagy bármit,de a legjobban talán attól félek hogy cukorbeteg vagyok és elveszítem a látásom.Reggel felébredtem, homályosan láttam mindent,és egyből bepánikoltam hogy mi van ha ez cukorbetegségtől van és kezd romlani a làtásom.Pánikban vagyok.De talán van is alapja a félelmemnek mert keveset mozgok,sok szénhidrátot eszek,mint kenyér és tészta,és bár cukros ételt nem nagyon merek mostanában enni,régen elég sok cukros ételt ettem.Pánikbeteg lennék?Vagy ez normális hogy ennyire félek?Lehet ennek köze ahhoz,hogy egyedül vagyok?

2020. nov. 22. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymáshoz, és ez a szintű paranoiai szakértői segítséget igényel.
2020. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girlll3 ***** válasza:
100%
Képzelt beteg vagy
2020. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!