Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagálnátok arra, ha a...

Hogyan reagálnátok arra, ha a koleszos szobatársatok cukorbeteg lenne?

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan mondanátok el neki, ha nektek lenne ez a betegség?

2020. szept. 15. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, mit kell tudnom, ha ne adj'Isten baj lenne. Hol tartja az inzulint, mit adjak neki, kit hívjak?
2020. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálnék semmit. Nem ragályos, nem az én dolgom. Legfeljebb nem előtte eszek édességet, ha tudom, hogy nehezen tartja az étrendet.

Jó tudni, mert tényleg lehet váratlan rosszullét, ez egy fontos információ, de ezen kívül hidegen hagy, nem zavar.

2020. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmit, max megkérdezném, hogy mennyire súlyos és ha segítségre lenne szüksége, mit csináljak.
2020. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy. Én cukorbeteg vagyok. Én el se mondanám másnak, hisz minek. Nálam még sosem volt hirtelen rosszullét, vagy ilyesmi, szóval ezért se mondanám el másnak, szerintem ez nem olyan fontos dolog. De amúgy aki erre rosszul reagál, avval baj van, hisz ez egy semmi extra dolog. Mármint, ez nem egy ragályos betegség, vagy na, semmi ilyen.
2020. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt.


Van egy film, a lány karjában van asszem rák és kemoterápiát kap, nem sokkal rá az anyukája is rákos lesz.


Na ebben a filmben van egy jelenet, hogy fősulira megy a lány és elmondja félénken a szobatársnőjének, hogy kemoterápiára járt, ezért parókát hord és szóljon, ha zavarja ez, mert akkor kérhet új szobatársat, merz le fogja venni a parókát pl lefekvésnél. A szobatársnő remekül fogadta. Jóbarátnők lettek.


Sajnos nem jut eszembe a film címe.

2020. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Sehogy, én is max. az esetleges szükséghelyzeteket beszélném meg vele, ha igényt tart rá az illető.
2020. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem diabétesz, csak tényleg a lány félénksége jutott az eszembe, hogy félve szólt a szobatársnőjének
2020. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem tudod a film címét... Nagyon szívesen megnézném a sorozatot.
2020. szept. 15. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
valszeg megkérdezném, hgy kell-e akármilyen helyzetben segíteni (hogy hogy néz ki ha rosszul van vagy ilyesmi), amúgy meg nem az én dolgom, mért zavarna? a lényeges egy szobatársban, hogy fülhallgatóval hallgasson zené, ne nyúljon a cuccomhoz, és tartsa magát a takarítási beosztáshoz. a többi nem izgat.
2020. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam ki lérdést most, a leírást ne nézd, mert spoiler, a kommenteknél lesz majd a cím https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..
2020. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!