Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok depressziós a...

Csak én vagyok depressziós a karantén miatt? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy karanténban vagyok.. Kb egy hónapja voltam háziorvos által elrendelt karanténban, akkor negatív lett a tesztem, de másfél hétig eltartott mire levették és ez kiderült, és visszamehettem dolgozni. Most 5 napja ismét karanténban vagyok, ezúttal viszont hatóságilag, mert sajnos ismét vettek tesztet és ez most pozitív lett. Tünetmentes vagyok, pontosabban egy kis fejfájásom van csak, ezzel nem is lenne bajom, de lelkileg..nagyon rosszul érint hogy most megint ki tudja meddig nem látom sem a családomat, sem a barátaimat, sem a kollégáimat, senkit. Persze tartom a fontos emberekkel a kontaktot telefonon, online, de azért az mégsem az igazi.

És mivel egyedül élek, külön lakásban, most ígyis nagyon magányosnak érzem magam.:/

Sokat sírok, hiányzik a normális megszokott életem.

De már annyira kezdek oda lenni lelkileg a szinte folytonos bezártságtól hogy teljesen kezdek magamba fordulni, hiányzik mindenki akit szeretek de lassan az is nehezemre esik hogy beszéljek velük...egyszerűen semmihez semmi hangulatom, hiába tudom hogy ha elizolálódom teljesen azzal csak rosszabb lesz.

Van itt valaki aki hasonló cipőben jár?

Szinglik, egyedül élők, ti hogy viseltétek a karantént?

Előre is köszönöm a válaszokat!

26l



2020. nov. 28. 00:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ó. :(

És egyébként hogy vagy?

2020. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jobban köszönöm, csak lelkileg nehéz továbbra is...bármibe fogok, semmi nem köt le.:(
2020. dec. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!