Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyhogy több a szeretethiányo...

Hogyhogy több a szeretethiányos, magányos és depressziós fiú, mint a lány?

Figyelt kérdés
Itt most nem a betegekre gondolok (pl. túlsúlyos stb.) és nem is a dívatdepressziós tinikre, akik azzal akarnak felvágni Instagramon hogy, nagypapi, borotvakését tartják a kezükhöz és csöpög a kezükről, a kechup. Hanem az egészséges és "normális" (senkibe nem akarok belekötni) életet élő emberekre.

2020. máj. 13. 21:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mond csak... Nem voltál még igazán mélyen...
2020. máj. 13. 21:50
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Először is a divatdepressziós kifejezés kicsit ízléstelen bárki lehet magányos, depressziós valaki lehet, hogy úgy reagál erre, hogy magányukban ilyen fotókat posztolnak, hogy figyeljenek rájuk, de ennek ellenére nem lehet lekicsinyelni a problémájukat mivel lehet nem is vagy sokkal másabb mint egy "divatdepressziós" csak jobban tudod kezelni mivel érettebb vagy.

Másrészről pedig úgy gondolom, hogy időről időre minden ember depressziós valamelyen szinten, embere válogatja, hogy reagál rá ezért nem gondolom, hogy több lenne fiú mint lány. Csak mondjuk lehet, hogy kívülről nem tűnik fel a többieknek annyira.

2020. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rodi91 ***** válasza:
50%
Szerintem csak jobban titkolják a nők
2020. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez jó kérdés,régebben még a suliban mindig volt olyan lány aki akart volna velem járni. Általánosban túl hülye voltam ehez ezért semmi nem lett belőle,pedig tetszettek is a lányok.

Középiskolában már rá jöttem a dolgokra,voltak olyanok akik csak szórakoztak velem,de nem bántam,10 pontos volt az egyik lány sajnos csak ölelgetésig és fogdosásig jutottunk de jó volt,ki derült hogy van barátja de nem is akár milyen hozzám képest és már keményen dolgozott külföldön,így inkább hagytam az egészet de szerintem ő sem gondolta komolyan.

Ezekután el kezdtem az egyik osztálytársamal kondiba járni, ott is össze futottunk azzal a lánnyal és a barátnőjével akivel mint ki derült össze akart hozni ő is szép volt igaz ő csak 8-as volt mások szerint,nem lett belőle semmi mivel nem léptem,beszari voltam,nem is tudom mi tetszett rajtam ki sem voltam gyúrva, semmi.

Ezen kívül még volt 2 évvel idősebb csaj,barátai oda jöttek és kérdezték nem e akarok járni vele?

Nagyon meglepődtem és azt mondta nem,mások szerint ő is 8-pontos volt.

Volt számomra nem szimpatikus lányok is azok is megtaláltak, őket is le raztam.

Strandon a medencéből el kezdtem szemezni idősebb nővel ő ezt viszonyozta is, mosolygott is én is,kb ez ment 30 percen keresztül, de mondom pont én kellek majd neki?

Szerintem biztos nem,vékony is vagyok,ki sem vagyok gyúrva kicsit sem,utolsó nap a nyaralásból,biztos ő is az ország másik felén lakik, inkább hagytam,megfudamodtam szokásos módon.

Szóval lett volna egy pár lehetőségem, de nem csináltam semmit csak megfutamodtan,valami probléma lehet velem vagy nem is tudom?

Nekem ez a történetem ha lehet ezt annak mondani.

De mondjuk így is boldog tudok lenni azért ami azért nem rossz.


22F

2020. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert a legtöbb buta és csicska odamenni egy nőhöz. És ráadásul mind Insta cicát akar, nem jó a Kati, a kisbolt eladója.
2020. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na, ne szórakozz! Szerintem minden fiú szép lányt szeretne. De lányhoz odamenni, tény hogy nem egyszerű. Nem tudhatod, hogy kedves vagy sem, tetszel-e neki vagy sem.
2020. máj. 13. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes kérdés. Nem tudom, valóban magasabb-e a fiúk/férfiak aránya a depressziósok között, de ha így van, én azt el tudnám képzelni, hogy bizonyos "társadalmi elvárások" magasabbak feléjük. (Légy macsó, sose sírj, stb.) Csak tipp :)
2020. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A #7-es jól írta.

Alapvetően a nők könnyebb helyzetben vannak. A kezdeményezés nagy része a férfiakra hárul, a nőket ezért eleve sokszor körülrajongják. A férfiakkal szemben pedig több és nagyobb elvárás van.

2020. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Én is az vagyok egy bizonyos szinten 19 éves srácként de a kutya nem mondaná meg rólam. Eljárok sportolni, itthon tanulok, takarítok, zabálok egész nap, akivel beszélgetek vidáman és jókedvűen tartom vele a kontaktot. Poénkodni is szoktam. Ráadásul depisként szeretek segíteni a depressziós embereken. Általában sikerrel.

Tényleg senki nem mondaná meg rólam. Én nem szeretem kimutatni. Pedig előfordul aztán velem is, hogy magamba sírok mert ürességérzetet érzek belül. Továbbá nincs egy igaz barátom se, ez is az oka. Internetes barátom van aki nagyon jólelkű és nagyon imádom. Időnként azt szoktam érezni, hogy többet érzek iránta, de tisztában vagyok vele, hogy meg kell barátkoznom a helyzettel, hogy mi csak barátok lehetünk. Ráadásul alig tudunk hébe-hóba találkozni személyesen. De egyszerűen annyira imádjuk egymást immáron 5.éve, hogy képtelenek lennénk felbontani a kapcsolatot. Ha kell az éjszaka közepén is meghallgatom gondjait. Bárcsak szerezhetnék ugyanilyen csodás embert magam mellé...

Na így ilyenkor erre gondolva előtör erősen a depresszióm, de amit te is említettél, hogy érvágás meg ilyen sírós-pityogós képek megosztása csak azért mert nem kaptam meg a legújabb Iphone-t karira, eszembe nem jutna :DD

Viszont egyetértek azzal aki azt írta, hogy nem feltétlenül kell azonnal elítélni a nyilvánosság felé közvetlen embereket, mert soha nem tudhatjuk valójában mit érezhet belülről :( Ő nála lehet, hogy így mutatkozik ki a fájdalom és előfordulhat, hogy nincs aki meghallgassa és csak szimplán szeretne találni egy csodás társat akivel együtt emészthetik fel a lelkifröccsöket :D

2020. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Magányosságra tudok válaszolni. Először is: statisztikailag a 20 évesek körében van egy kis eltérés, 60-40% a férfiak-nők aránya. Kettő, a 40 évesek is pályáznak a 20 évesekre, fordítva ez ritka. Három, sok lány inkább az "alfákkal" foglalkozik, viszont egy alfa pasi 20 lánnyal egyszerre foglalkozik, háremet tart. Úgynevezett többnejűség lép fel. Ez elég indok erre :)
2020. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!