Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a férfi,aki még 40 évesen...

Az a férfi,aki még 40 évesen is az anyjával él,munkája,pénze,nincs,nem is jóvágású,ne csüggedjen?Még így is találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm jár ebben a cipőben,munkája nincs,vidéken él egy kis faluban az édesanyjával,az ő nyugdíjából éldegélnek kettesben.A faluban élő lányok,nők,nem foglalkoznak vele.Boldogtalan életet él.Nem kell szomorkodnia,jóra fordulhat még a sorsa?Lehet még neki is barátnője?És azoknak is,akik ugyanabban a cipőben járnak mint Ő?Én is hasonló cipőben járok,Én is 40 éves vagyok,csak én Pesten lakok és munkám is van.De velem sem foglalkoznak a nők,Én is boldogtalan vagyok.

2020. dec. 3. 12:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem gyűjt egy kis pénzt? Én a helyében elvállalnék minden szart, hogy legyen egy kis plusszom, és dobbantanék. Ha mást nem akkor gyár munkásszállóval. Tudom, hogy az se az igazi, de akkor legalább félre tud tenni. Vagy mégis mire vár? Ha a mutter meghal övé lesz a ház, de ezt fent is kell tudni tartani.


Mégis milyen csajról álmodik? Ha lenne barátnője, akkor odaköltözetné magához vagy mi? A nőhöz tuti nem mehetne, ezért azért okosabbak vagyunk, saját lakásba csak olyan embert engednék be, aki beszáll valamelyest a rezsibe, meg látom, hogy dolgozik és nem nekem kell eltartani.

Amúgy meg lehetnétek lakótársak, ha Pesten talál munkát, ezzel nagyon tudnád segíteni, hogy ki tudjon törni.

2020. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#9 összekapnia magát nem olyan könnyű pénz nélkül az embernek.Nekem is nehezen ment,pedig amikor én feljöttem Pestre még könnyebb volt munkát is találni,meg szállást is.Mostmár nagyon nehéz mind a kettőt.
2020. dec. 3. 12:37
 13/26 A kérdező kommentje:
#11 ide már nem tudna jönni ahol én lakom.Telt ház van.Munkahelyre se tudnám hozni,elbocsátások vannak.Még örülök,hogy engem nem küldtek el.
2020. dec. 3. 12:41
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Jobbat mondok. Nekem egyetemi diplomám is van, de mégis alig tudtam munkát találni.

De persze bevállaltam ilyen minimálbér-féle melókat munkásszállókkal. De lényegében amint kifizettem a szállást meg kaját nullában vagyok a hónap végére.

Pedig én tényleg megpróbáltam meg próbálok kitörni. Csak sosem sikerült.


Gondolom mondanom sem kell, hogy velem sem foglalkoznak a nők.

2020. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#14 ismerősöm is ilyen minimálbéres munkákat szokott találni.Nekem is az van,a túlórák miatt kapok csak többet mint minimálbér.
2020. dec. 3. 12:46
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván senkinek nem egyszerű előre lépni az életében és a háttere is mindenkinek különböző. Van akinek könnyebb a helyzete, van akinek nehezebb.


De végül két opciód van:

1. Életed végéig panaszkodni, hogy szar az életed, mutogatni mindenki másra: családra, államra, vírusra, adottságokra.


2. Minden nehézség ellenére küzdesz és megteszed a tőled telhető legtöbbet, megpróbálkozol mindennel, ami esélyt ad a változásra. Ebben a folyamatban biztos érnek csalódások, nehéz lesz, ki kell lépned a komfortzónádból, le kell mondanod számodra fontos dolgokról, de a végén remélhetőleg előre jutsz és jobb lesz az életed, boldogabb leszel.


Az illető az első opciót választotta.


De a másik oldalról: felnőtt nőként összejönnél valakivel akinek nincs saját munkája és az anyjával él?

2020. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De azt áruljátok el, hogy mit jelent, hogy "foglalkoznak veled a nők"?
2020. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

#16


„Minden nehézség ellenére küzdesz és megteszed a tőled telhető legtöbbet, megpróbálkozol mindennel, ami esélyt ad a változásra. Ebben a folyamatban biztos érnek csalódások, nehéz lesz, ki kell lépned a komfortzónádból, le kell mondanod számodra fontos dolgokról, de a végén remélhetőleg előre jutsz és jobb lesz az életed, boldogabb leszel.”


Én ezt választottam. De nem jutottam előre és nem lett jobb az életem. Boldogabb se lettem. (#14-es vagyok)


„De a másik oldalról: felnőtt nőként összejönnél valakivel akinek nincs saját munkája és az anyjával él?”


Érdekes, hogy másik oldalról senkinek nem lenne kivetni valója. Ha pedig megkérdeznéd, hogy miért nincs egy felnőtt nőnek munkája és él az anyjával, akkor jön a "neked nincs jogod beleszólni az én életembe"-szöveg


#17


Számomra ez azt jelenti, hogy legalább visszaírnak az üzenetemre egy héten belül. Vagy legalább félévente egyszer sikerül egy randit összehozni.

2020. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
18: nem ismerem részletesen a helyzetedet, így nem tudok sajnos tanácsot adni, de valószínű arról van szó, hogy nem találtad meg a megfelelő irányt.
2020. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#19


Lehet. De mi van akkor ha csak próbálkozok kitörni és küzdök, de hatvanéves koromig se fog változni ennek ellenére semmi sem. És minden igyekezetem ellenére ott állok majd pár nélkül és élet nélkül.

Keresgethetem a megfelelő irányt, de senki se garantálja, hogy ezt meg is fogom majd találni valaha az életemben.

2020. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!