Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a férfi,aki még 40 évesen...

Az a férfi,aki még 40 évesen is az anyjával él,munkája,pénze,nincs,nem is jóvágású,ne csüggedjen?Még így is találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm jár ebben a cipőben,munkája nincs,vidéken él egy kis faluban az édesanyjával,az ő nyugdíjából éldegélnek kettesben.A faluban élő lányok,nők,nem foglalkoznak vele.Boldogtalan életet él.Nem kell szomorkodnia,jóra fordulhat még a sorsa?Lehet még neki is barátnője?És azoknak is,akik ugyanabban a cipőben járnak mint Ő?Én is hasonló cipőben járok,Én is 40 éves vagyok,csak én Pesten lakok és munkám is van.De velem sem foglalkoznak a nők,Én is boldogtalan vagyok.

2020. dec. 3. 12:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%
20: ebben teljesen igazad van. De ha próbálkozol, akkor meg van rá az esély, hogy megtalálod, ha nem próbálkozol, akkor nincs.
2020. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%

Az igazság az ha v ki így él annak ez így jó, mert nem tesz semmit sem hogy jobbá forduljon az élete. Tutyimutyi alakra nincs szugseguk a noknek.

Egy nőnek ettől keményebb, határozottabb fefi kell , aki keményen odatesz neki az ágyban.

2020. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22 hülye vagy.


A nővel való kapcsolat messze nem csak az ágyat jelenti.

2020. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem sokra vitted eddig, és emiatt nem is fogsz kelleni egy vállalható nőnek! Lehet, hogy a helyi csehóból összeszeded egyszer majd Marist de többre ne számolj! 40 évesen elásnám magam ha mutter nyakán élősködnék! Főleg egy férfinak még gázabb! Hát te lennél a családfenntartó és még a gyerekszobádban laksz.. jaj
2020. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Csak 1 és NAGYON FONTOS RÉSZBEN VAGY HIÁNYOS AMI A LEGFONTOSABB EGYBEN:

Azt várod h veled foglalkozzanak a nők!

TE KELL FOGLALKOZZ A NŐKKEL NEM A NŐK VELED.


Ezt kellene kapiskálnod teljes jóindulattal irom.

A többi megoldódik ne parázz.


Ha foglalkozol veluk inkább vele - a kiszemeltel van esély, ha nem akkor aligha

2020. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
és igazuk van az elöttem szoloknak is h azért az sem mindeggy h mit kezdtél eddig magaddal. Vakaróztál othon a "gyerekszobában" vagy mennyire próbálkoztál többre.. tutyimutyi férfira senkinek sincs kedve mert azt öket is lehúzna
2020. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!