Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Maganyos idoszakon nektek mi...

Maganyos idoszakon nektek mi az ami szokott segiteni?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben egyre tobbszor van, hogy ramtor a magany erzese es olyankor nincs kedvem semmihez, csak egy kis tarsasagra vagyom, akar csak egy levelezotars is sokat segitene, viszont eddig nem igazan talaltam olyan embert akivel ez megvalosithato lenne, mind vagy eltunik vagy egyszeruen egy ido utan nem kivancsi ram. Szemelyesen vannak barataim, de mostanaban nem tudunk talalkozni sajnos.

Amiota itthon vagyok nagyon unalmasan telnek a napjaim, alig tortenik valami.

Egyreszt annak remenyeben is irtam ki a kerdest, hatha van aki hasonlo cipoben jar, es lenne kedve kicait elutni az idot, irkalni, baratkozni. Masreszt barmifele tanacs jol jonne, hogy mi az ami segithet meg atveszelni az ilyen nehezebb idoszakot... Egyebkent 16 l vagyok.



2020. dec. 12. 17:54
1 2
 1/11 Panki Jr. ***** válasza:
94%
Fejleszd magad. Olvass könyveket, tanulj meg valami újat(főzés, pszichológia, földrajz, hangszerek), vagy csak simán beszélgess a családoddal, hívd fel a nagyit, nagyon fog örülni neki.
2020. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad. Pakold át a szobádat, szortírozz, takaríts, főzz, sportolj, keress hobbit, olvass sokat, tanulj nyelvet!
2020. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zene szokott segíteni.
2020. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket!
2020. dec. 12. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberek közé megyek, hogy megint elmenjen a kedvem tőlük.
2020. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
#5: A tökéletes válasz nem léte...
2020. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Videochatelhetsz a barátaiddal, vagy ha az annyira nem, akkor csak simán hívásban messengeren, az ingyen van.

A többiekét egészítem csak ki ezzel :)

2020. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia,


Hasonló cipőben jártam tavasszal, beszorulva egy panellakásba.


Én azt határoztam el, hogy megtanulok franciául - mindig tetszett a nyelv, így YouTube, DuoLingo, Italkie, Penpals és egy jó nyelvkönyv segítségével belevágtam.


Leköt, örömet okoz, franciát tanuló FaceBook csoportokhoz való csatlakozás pedig adott némi virtuális társaságot.


Plusz: az angol mellett lesz még egy nyelvem, ami jól jöhet továbbtanulásnál.


Nehéz falat, de egy elefántot is csak úgy tudok megenni, ha apró falatokban eszem meg. :)

2020. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebook. Keresgélj a csoportok között, hátha találsz egy szimpatikusat.
2020. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jobb vagy bal kéz
2020. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!