Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor lesz már vége?

Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

gyerek korom óta depressziós vagyok. Akkor még nem tudtam hogy mi is történik velem, de mindig nagyon kedvetlen voltam.. a világot ijesztőnek és szomorúnak láttam.. Szüleim sosem törődtek velem, ők utálták egymást, ahogyan engem is.. éreztem hogy megbánták a születésemet.

Barátaim sosem voltak, alsós korom óta mindenhonnan ki vagyok közösítve emiatt. Aztán úgy 8-9 éves korom körül kezdtek öngyilkos gondolataim lenni. Vagdosni kezdtem magam, érezni akartam fizikai fájdalmat is, elegem lett a lelki fájdalomból. Mindenkit gyűlöltem, utáltam (beleértve magamat is)s, meg akartam halni. Valahol mélyen azért még reménykedtem, hogy jobb lesz. azért is vagyok még életben) Nos, ugyanezeket érzem most is, csak most egyre erősebbek lesznek az érzéseim és még több a negatív érzésekből. 16 l



2020. dec. 18. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
akkor lesz vége ha teszel ellene. ha egyedül eddig sem sikerült, akkor menj pszichológushoz
2020. dec. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed nem tudsz magadon segíteni mert , érzed hogyha már csak más tudna segíteni akkor indulj el valamerre . Majd felnőtt fejel máshogy látsz dolgokat .

szimplán el kell engedni a rossz gondolatokat gondolni pozitívakra találni egy hobbit ami boldoggá tesz ilyesmi . De ha akarsz beszélgetni csak szólj ,írok neked itt . 19L

2020. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a suli pszichológusod, nekem baromi sokat segített, nálunk online is lehet tartani vele a kapcsolatot, biztos nálatok is van rá mód:)
2020. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel szakembert, pszichológust, ha súlyosabb problémák vannak, akkor pszichiátert. Ha a szorongásod, meg a depressziód elviselhetetlen mértékűvé válik, olyannyira, hogy az a mindennapi tevékenységekben is ellehetetlenít téged, vagy nem mersz kilépni a lakásból emberek közé, akkor szükség lesz szerintem gyógyszeres kezelésre, szorongáscsökkentő vagy nyugtató tablettákra. Vagy keress fel egy személyt, családtagot, vagy barátot, akiben maximálisan megbízol és öntsd ki neki a szíved. Ha végképp azt érzed, hogy a végórákon vagy, annyira ki vagy készülve, pár hétre feküdj be valami szanatórium-szerű helyre, a Tündérhegyről hallottam, talán ott nem gyógyszereznek be.
2020. dec. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap olvastam egy cikket arról, hogy milyen fontosak az emberi kapcsolatok, családi,baráti, bármilyen. Fizikailag is hatnak az emberre. El tudom képzelni, hogy téged is ezek hiánya tesz tönkre.
2020. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!