Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen kiüresedtem, mit tegyek?

Teljesen kiüresedtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak fekszem, kb zsibbad a testem, lelkileg teljesen összetörtem, kikészültem. Mindig én adtam az embereknek, igyekeztem minél boldogabbá tenni őket. Viszont másoktól inkább csak a lehúzást kapom, rajtam vezetik le a belső feszültségeiket, én vagyok a hibás az életükért, szégyelljem magam mert nem tudok segiteni, nem vagyok jó semmire. Segitek egy embernek, utál öt másik. A saját belső harcaimra mindig is egyedül voltam. Sokszor kérdezték magányos vagyok-e. Nem, csak ha én nem foglalkozom magammal, más nem veszi észre, vagy nem tudják mit tegyenek. Sajnos jelentősen több a negativ amit kapok, mint amennyit ad, ha segiteni tudtam.

Elfáradtam. De abbahagyni nem akarom. Csak már kikészültem.

Nem iszom, nem vettem be semmit. Csak kikészültem. Ez az utóbbi 3 év összesen. Azért jó volt, sokáig birtam. Sziaszok.


2020. dec. 18. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csajozz be.
2020. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Sokszor csak fekszek itthon, teljesen könnybeborult szemmel. A legrosszabb, hogy Én még nagyon fiatal vagyok, szóval k*rvára nem így kéne tölteni a fiatalságomat. Hiába teszek érte, hogy más legyen az életem, semmi nem jön össze...

18/F

2020. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Akármennyit is adsz másoknak, nem garancia arra, hogy te kapni is fogsz valamennyit vissza. Ugyan annyit meg pláne nem. Elsősorban ezen kéne változtatnod. Neked kell lenned az első helyen, muszáj foglalkozni magaddal.


Én is sokáig voltam lelkiszemetese másoknak, sose panaszkodtam a dolgaimról, de volt egy pont ahol szükségem volt rá, hogy valaki meghallgasson. Ez nem igazán történt meg, nyomták tovább a saját szarjukat. Megszüntettem a kapcsolatot ezekkel a "barátokkal". És tudod mit? Miután lecsillapodtak a dolgok sokkal jobban éreztem magam.


Jelenleg boldogtalan vagyok és magányos, próbálok ez ellen tenni, de egy percig nem bántam meg azt amit tettem.


Nem hiányzik, hogy napi szinten ÓRÁKON át hallgassam mások picsogásaikat, úgy, hogy biztos vagyok benne, hogy 1 hónap múlva is ugyan az lesz a bajuk, mert csak sírni tudnak.


Segítek másoknak továbbra is, csak megválogatom, hogy biztos olyan legyen, aki valójában rá is szorul.


Aki meg nem szeret, annak bármit is csinálsz, mindig találni fog egy másik okot. Ezeket a dolgokat meg kell tanulni leszarni.


Majd a felszabadult idődben kezdj el mozogni, sportolni és nem leszel majd így elkeseredve.

2020. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh hát ez nem tudom mennyire segít neked, de szerintem mások baját ne vedd így magadra. Mármint ha szeretnél, akkor segíts nekik, de ne vedd érzelmileleg ennyire mélyen. Mert kimerülsz tőle. Inkább vedd úgy, hogy egy szituáció, amit megpróbálsz megoldani, és reméled, hogy sikerül, ha mégsem, akkor meg nem jött össze.
2020. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És itt az ideje, hogy végre megadd magadnak azt a figyelmet, amit kellett volna eddig. Nem éri meg másokat magadra vállalni, pont ezért. Valahogy próbáld meg leküzdeni az érzéseidet most, és innentől kezdve tanulni a múltbéli hibáidból, és időt adni magadnak, hogy visszatérjen az erőd. Ez bár eltart egy ideig, de megéri egy kis szünetet tartani mindentől és mindenkitől.

Engem is kiborít sokszor, hogy én meghallgatok másokat, megpróbálom felvidítani őket, nem hagyom faképnél, ha szar napja van stb...Aztán mikor nekem lenne szükségem egy kis figyelmességre, akkor egyesek röhögnek egy jót, vagy lerázzák a dolgot egy hülye hasonlattal. De ez van, én döntök mindig úgy, hogy egyeseket meghallgatok, meg vagy felvidítok, és egy ideje ezt tudatosabban is művelem, csak annyit mondok és teszek, amennyit a helyzet maximum megkíván. Tegye rendbe mindenki magát önállóan, és húzódjon félre, ha nem tud normálisan létezni mások társaságában. Persze a hozzám közel álló emberekkel, akikben maximálisan megbízok nem fukarkodok, mondjuk csak 1 ilyen ember van. Szóval tedd magadban helyre a dolgokat, néha mindenki hibázik, még ha a jó szándék vezérelt is, és egy kedves ember vagy, nem kell ilyen élethelyzetek miatt neked szenvedned. Ez volt, és ezentúl más lesz. :)

2020. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú, itt miért nem szeretitek a csajozást?
2020. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Én pasizni szeretek, AZÉRT! xd
2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Így érthető! :D De, a kérdező férfi.
2020. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 igen, igaz. Viszont parkapcsolatot felelossegteljes ember nem kezd el ugy, hogy meg onmagat keresi es gondjai vannak pl. depresszios, stb., meg nem is tudom ugy talalna-e normalis kapcsolatot barki...
2020. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugj
2020. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!