Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A vékony testalkatú embereket...

A vékony testalkatú embereket lenézik? Főleg a vékony férfiakra célzok elsősorban! F

Figyelt kérdés
Tapasztalatból mondom, hogy szerintem egy vékony embert többen támadnak, mint egy kövéret. De ezt majd későbbiekben fogom kifejteni az esetleges válaszok után!

2020. dec. 22. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Egy rakat vekony alfahim is van.màjerkednek vagànykodnak.
2020. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nezik le. Max nem kedvelik. En nem kedvelem se a tul vekonyakat, se a tul kovereket parkereses szempontjabol. Egy bizonyos tomeg alatt/felett, szexualisan sem tud kielégíteni, hiaba jo a szemelyisege. Tehat attol meg kedvelek xy embert mert tul vekony/tulsulyos, nem nezem le őket, ugyanugy viselkedek, kommunikalok veluk, de parkapcsolatnal mondhatjuk kizaro indoknak.
2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom vékony vagy (és sikertelen ?). Megnyugtatlak, egy kövér (és sikertelen) ember ugyan ezt érzi. Ha kövér lennél, akkor is ugyan ezt éreznéd.


Egy vékony ember egészségesebb, mintha kövér lenne, szóval nem hiszem, hogy statisztikai alapon megállná ez a kérdés / állítás a helyét. Főleg, hogy a médiában is leginkább csak vékony / normál testalkatú embereket látni (de azért érdekes, hogy a túlsúlyosok aránya így is hatalmas nálunk)

2020. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Vékony, enyhén izmos nőként engem szeretnek a férfiak. Sok mindenkinek tetszem.


Vékony férfi mit takar? Nulla izomzat és egy nagyobb szélvihar kettétöri? Na, ez gáz, igen.

2020. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sikertelen? :))

Most nem az érdekel, hogy kinek mi jön be! Vékony testalkatom van az tény, de engem az élet úgy áldott meg, hogy ha telezabálom a pofám, akkor sem leszek több egy grammal sem. Eddig csak edzéssel tudtam hízni.... akarom mondani izmosodni, ami meg is maradt többnyire. Pedig már régóta nem edzek. De gondolom a vékony alatt az utolsó válaszoló a csont soványra gondolt... Én csak simán a vékony testalkatra célzok. Nem a csajozásban/pasizásban, az pont hidegen hagy. Inkább az, hogy szerintem a vékony embereket többet bántják persze lehet, hogy csak én tapasztalom ezt. De szerintem mindenkit el kell fogadni olyannak, amilyen. Nehezen, de mostanra kezdem magam elfogadni, viszont már bassza az agyam az, hogy ennyire nagy probléma az, hogy valaki vékony.

2020. dec. 22. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem probléma, szerintem csak te gondolod ezt, mert nem sikerült még igazán elfogadnod magadat, elégedetlen vagy és ezt próbálod kivetíteni a környezetedre, nem? Gondolom olyan dolgokba is ezt a gondolatmenetet látod bele, aminek nincsen direkt köze ehhez.
2020. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kedves kérdező :D Teljes mértékben igazad van . 22 èves férfi vagyok és mondhatni vékony vagyok . Kaptam e már rá bármilyen megjegyzést ? Persze . Sajnos ilyen világban élünk . " 70 kg alatt vagy ? Csontváz vagy . 100 kg felett vagy ? Kövér vagy . "


Eléggé szomorú :D

2020. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még 85 kilóra is kapok megjegyzéseket. Vannak durvább dolgok, amiket egy férfi tud kapni.
2020. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen

18/F

2020. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kovereket nezzik le
2020. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!