Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos vagy vékony alakatú...

Átlagos vagy vékony alakatú fiúknak bejönnek a kicsit teltebb lányok akiknek ilyen normális alkata van? Elsősorban18 alattiak vélemyénye erdekelne!

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Nem titok hogy a dagi csajok a vekony hapsikra buknak.

Kulonosen a feketeknel figyelheto ez meg.

2014. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kisszilva95 válasza:
18 éves vagyok, de későn érő típus, szóval talán belefér a 18 alattiba. Személy szerint elég vékony alkatú vagyok,de nagyon vonzónak tartom azokat a lányokat, akiken van mit fogni, persze a "normális alak" kategóriában. Ha esetleg ilyen vagy, ne érezd magad rosszul, többre értékelik egyesek, mint a sovány alkatú lányokat. :)
2014. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mivel az ma már ciki, más a divat :/

Vékony/sovány nők folynak a médiából, ez most nagyon trendi.

Szóval vagy lefogysz vagy ásdd el magad! ;)

2014. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

átlagos vékony között ingázok jó magas is vagyok

18 ugyan elmúltam de nem volt annyira rég hogy ne emlékezzek rá


soha nem szerettem a csontkollekciókat

inkább legyen kicsit kerekebb "teltebb" mint lapos-csontos

a duci véglet nem igazán jön az meg már sok

2014. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony lányok tetszenek, nem mondom, hogy nem tetszhet egy teltebb lány(gondolom tényleg normális alakra gondoltál), de maradok a vékonynál :)

Mint ahogy az előttem lévő írta: Ő nem szereti a csontkollekciókat, én meg igen :D Tehát ha az aggaszt, hogy senkinek sem jönnek be, akkor megnyugodhatsz, mert van akinek igen, és hozzáteszem elég széles körben. Egyébként nekem az a tényleg nagyon vékony kategoria tetszik a legjobban(és nem anorexia...bár sokan ezt a szót már a nagyon vékonyakra is használják)

Tehát nekem úgy tetszenél, ha fogynál, másnak úgy ahogy vagy, nem tetszhetsz mindenkinek :D

És a fenti követelményeknek megfelelek :D

2014. febr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi de az igazság az hogy NEM

Tudom hogy ez bunkóság de én legalább nem hazudok az arcodba

2015. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!