Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kizárólag a csapatom társaságá...

Kizárólag a csapatom társaságában vagyok boldog. Hogyan csillapítsam a magányérzetet? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Amikor velük vagyok teljesen gondtalannak érzem magam, ha minőségi időt töltünk együtt. Viszont amint hazaérek borzalmas magányérzet tör rám, mintha túlságosan kötődnék a kapcsokatokhoz. Együtt nőttünk fel, és nem volt ritka a heti 9+ másfél órás közös edzés. A tél valahogy sosem tett jót a lelkivilágomnak, de így a koronával kombinálva borzalmas... Pszichológushoz szeretnék fordulni, de anyukámmal nem akarok erről beszélni, mert nagyon aggódna értem, és azt az oldalamat mutatnám, amit tudat alatt nagyon régóta rejtegetek előle. A hangulatingadozásommal mit tudnék kezdeni? Doki előtt megpróbálnám magamban rendezni a gondolatokat, mert az összes barátomnak tudtam segíteni a lelki baján, csak a sajátomat nem bogozom ki.

2020. dec. 23. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem doktor és nem dilisek járnak hozzá. Első körben ha nem akarod anyukádat bevonni, akkor keresd fel az iskolapszichológust. Nem fogják itt neked ismeretlenek megmondani, hogy mi bajod (már ha van egyáltalán) és mit kellene csinálnod vele.
2020. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és milyen csapatod van?
2020. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Karacsony maganyos emberek gyasznapja..
2020. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez van vagy leiszod magad vagy elfogadod es akkor megnyugszol
2020. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy az utolsóra hallgass. Ő csak egy lúzer. Csak magadon tudsz segíteni és az nem a pia. Keress fel szakembert, ha egyedül nem megy. Legyél kitartó és ne add fel. És soha ne másokat hibáztass azért, ahogyan érzed magad. Lehet, hogy közvetetten van más okozója. De közvetlenül te vagy a hibás és csak te tudsz ezen változtatni. Főleg fejben. Hajrá, kitartást!
2020. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Detari ismered tudod o alkoholt valasztotta itt Kispesten
2020. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azert ne ad fel remeny az ami hitet ad amit elvehetnek toled jol belle taposak a sarba
2020. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maradona vg legsikeresebb futballistaja.. mar nem is el
2020. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!