Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne jobb?

Hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés

életem szerelmét elveszítettem, mert volt egy pillanatnyi gondolatom, amit kimondtam és eszméletlenül megbántottam, s szakítani nem akartam volna, mert tudták, hogy ezt fogom még máshogy gondolni, majd ő szakított velem.

egy idő után újra beszélünk, mondta, hogy soha nem akar többé romantikus kapcsolatot, viszont összejött régi kiszemeltjével és azt mondja kell neki a szerelem mostmár...

ez a mizéria ősz elején kezdődött és jelenleg felfogni nem bírom, hogy az egész miattam. alig emlékszem valamire november és április között...

az egyetlen(?) reményem, hogy többször írta, hogy MÉG nem tudna velem lenni, ill., hogy a jövőben LEHET, hogy újra egymásra találunk.

jelenleg mindenemet heleadom, hogy „visszaszerezzem”, nélküle én nem vagyok teljes.


öngyilkos is akartam lenni, elterveztem tökéletesen, de írt egy biztatóbb jellegű üzenetet és végül úgy látom, ha megtenném még kevésbé tudna szeretettel gondolni rám –ha bármi csoda folytán túlépném, ha nem–...


köszönöm, hogy végigolvastad!

valami tanács, hogyan lehetne elviselhetőbb ez, illetve, hogy tudnám elérni(?), hogy jobban szeressen?


amolyan „boszorkány praktikákban” is hiszek, ásványok- és gyógynövényekkel segítettem már nem egy dolgomon régebben:)


köszönöm a válaszoljatok, kérlek Titeket, ne hordjatok le, nagyon a mélypont alatt vagyok, így még nem éreztem soha...



köszönöm



2020. dec. 30. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"életem szerelmét elveszítettem, mert volt egy pillanatnyi gondolatom, amit kimondtam és eszméletlenül megbántottam"


Ha életed szerelme lenne, nem egy elvétett félmondaton múlt volna a kapcsolat. Ebben biztos vagyok.



Az egyetlen tanácsom, hogy hagyd a pitsába. Annyi (kevésbé agybajos) ember van a világon... Ne tedd magad tönkre olyanért, aki le se köpne és éli világát, amíg te miatta szenvedsz.


Legyél erős!

2020. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy bipoláris vagyok és mániás epizód alatt történtek ezek...


lényegébe véve a szexualitásomban nem voltam biztos és így alapból tudta, hogy mizu, de nagyon rosszul fogalmaztam meg...


tervei lettek volna velem, tőlem akart volna gyereket, ésatöbbi ésatöbbi


az fáj igazán, hogy az én elbaszásom miatt van így most, ahogy, csak, mert akkor nem voltam képes türelmesnek lenni magamhoz.

2020. dec. 30. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem hogy fáj, minden szakítás fáj, de el kell, hogy szomorítsalak,valószínűleg csak vésztartaléknak tart. Nincs olyan, hogy igazi. Sok olyan partner vn akivel majdnem tökéletesen kilehet jönni, a kisebb problémákat pedig együtt akarjátok megoldani, és ez csodálatos, de statisztikailag nem csak egy ilyen személy létezik. Az lenne a legjobb h egyelőre magaddal foglalkoznál, az önismerettel, a saját boldogságforrásaid keresésével, hogy megtalálva az "igazit" a legjobb ember lehess a következő kapcsolatodban. Kitartást ☺️
2020. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Egy szakítás fáj mert ha igazán szeretett volna megbeszélte volna veled a dolgot. Idővel meg találod a hozzád illő párt akivel ki egészítitek egymást.
2021. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy miattad volt. Csak eszebe jutott, hogy talal mast, akivel jol erzi magat.
2021. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!