Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élnél egyedül, távol az...

Élnél egyedül, távol az emberektől?

Figyelt kérdés
Például egy szibériai vadonban, várostól és embertől 500 km-re, egyedül, és úgy hogy soha többet életedben nem találkoznál emberrel, és már mindenki elfelejtene téged.
2020. dec. 31. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Jól hangzik
Rosszul hangzik
Gondolkodom rajta
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, elég szociális alkat vagyok, ezért nekem kell, hogy töltsek időt a családommal, a párommal (nélküle ne is költöznék) a barátaimmal, és a közösségeimmel. Nyilván mellé kell az "én idő", de hogy az legyen az állandó, az nekem rossz lenne.
2020. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem választanám ezt az életet, ha választani lehet. De ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor nem lennék miatta öngyilkos vagy valami. Elég alacsony a szociális igényem, de nem nulla. Ha muszáj lenne, el tudnám tűrni a szociális kontaktok hiányát. Főleg, ha van valamilyen élőlény még ott, kutya-macska stb.
2020. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem Szibériában..
2020. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részben majdnem hasonlóan élek. Ez a dolog vonz engem, mamám sokáig megint csak hasonlóan élt. Viszont gyaksziban eü. gondok miatt kivitelezhetetlen lenne.
2020. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy élnék, nem kérdés.
2020. dec. 31. 18:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj, most nézem ezt az én kérdésem, azért volt ilyen ismerős nekem xd
2020. dec. 31. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár, ha ilyen lehetőségem adódna, kénytelen lennék szövetségre lépni egy meghatározott ideig legalább egy olyan emberrel, aki megtanítana arra, hogy miként tudok életben maradni a semmi közepén.

Jelenlegi állapotomban belepusztulnék egy ilyen élethelyzetbe.

2020. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a célom.
2020. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!