Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeret senki?

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
Kedves, megértő, nagylelkű, vagyok és hihetetlenül tudok szeretni, viszont engem senki sem képes viszont szeretni. Mitől vagyok ennyire taszító? A szeretetem az ami taszítja az embereket? Szükségem van egy ölelésre, érzem hogy öngyilkos leszek. :(

2021. jan. 5. 01:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyelőre küldök egy virtuális nagy ölelést :)
2021. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

Ezt mi innen, ennyiből nem tudhatjuk.

Lehet büdös a szád, és amiatt is kerülhetnek, hót komolyan.

2021. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem büdös a szám 🥺
2021. jan. 5. 01:35
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Szia, énis így vagyok vele :/ ha gondolod írj privibe szívesen beszélgetek veled :)
2021. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

A közvetlenség sokakat megrémíthet. Próbáld olyanokra fordítani a hihetetlen szereteted akik megérdemlik és értékelik. Sosem fogsz kapni ugyan annyit mint amit beleadtál, de azért ez is jóval több a semminél.

Hozzátenném, hogy virtuális ölelés nálam is kapható!

2021. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Miből gondolod hogy senki nem szeret téged? 5ösnek igaza van nem mindenkinek tetszik sajnos ha túl közvetlen vagy. Ha bármi baj van nyugodtan írj privátban, meghallgatlak. Tőlem is megy egy jó szoros virtuális ölelés
2021. jan. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Megérzik a szeretet iránti koldulást, hogy rájuk szeretnél zúdulni, valakit ki szeretnél sajátítani (még ha nem is tudatosan): "szeressen már valaki végre", "mindig figyeljen rám valaki", "foglalkozzanak velem". Ha egyvalaki teszi, arra lelkileg esetleg rázúdulnál.

Azt gondolod, hogy adott embertől függ a boldogságod, aki "szeretettel fordul feléd". Talán megérzik, hogy ilyen szintű függőségben vagy, hogy esetlegesen egy nem annak szánt szóval véglegesen meg lehet bántani, stb.

Egyébként azzal, hogy kétségbeesetten vágysz másoktól szeretetre, odafigyelésre, manipulálható is vagy és ha olyannal futsz össze aki ezt megérzi, azt is megteheti, hogy felhasznál saját céljai érdekében: nyújt valamit, amiről te azt gondolod: szeret/kedvel, majd ha már elérte célját, nincs rád szüksége, kapcsolatot leépíti.

2021. jan. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Nekem ia feltűnt hogy a sikeres boldog embereket szereti mindenki, aki meg maga alatt van, szeretethianyos, azt meg kerülik.

Nálam kapcsolatokban van ez. Addig kellek csak mig nem adom be a derekam de ha szerelmes leszek el kezdenek lenézni

2021. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
*is
2021. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Csúnya és kicsi vagy?
2021. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!