Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha senki nem szeret és fáj ha...

Ha senki nem szeret és fáj ha mindent megteszek valakiért akit szeretek és ezért csak a bántást kapom, jogosan gondolkozom el azon hogy öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem se energiám már ebbe az életbe beletenni bármit is.Elakarok múlni végre, ráadásul megkönnyíti a döntésem hogy senki se szeret vagy törődik velem.
2019. aug. 19. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2019. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Öngyilkos lenni olyan miatt aki nem értékel? Az ilyeneket le kell tojni. Szedd már össze magadat és keress egy belevaló kant vagy szukát.
2019. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2019. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért? Jobb bánatosan/kilátástalanul leélni az életem?
2019. aug. 19. 21:20
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj amit akarsz csak az önsajnáltatást fejezd be mert senkit nem izgat
2019. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Abban hogy feltettem egy számomra fontos kérdést nem tudom mi az önsajnálat. De nem kötelező neked ide írogatni egyébként.
2019. aug. 19. 21:23
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, ma van 2019. augusztus 19.!

Írd fel a naptárba, hogy 2021. augusztus 19!

Addig semmiképp ne legyél öngyilkos, és én garantálom neked, hogy addigra már teljesen más problémák fognak aggasztani.

2019. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez csak hullámvölgy.

Átéltem a leírtjaid alapján hasonló szituációt, de még korán lenne meghalnom.

Mindig van tovább, új lehetőségek. Gondolj bele, lehet pont egy év múlva futnál össze életed szerelmével. Ha akkor nem vagy ott, lehet előbb hazaindulna, és olyannal fut össze, akivel senki sem akarna...

Az életet megkel élni... ha már az elején eldobnád magadtól a lehetőséget... egy ostoba ember lennél.

2019. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Hülye vagy? Ilyen csodás életet eldobod? Sose fogod látni azt a szép napot ami süt reggelente ahogyan a madarak csicseregnek. De a legfontosabb hogy sosem fogsz egy jót szexelni.
2019. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megtaláltam azt akit nagyon szeretek de 10 év után elhagyott stb stb. Azóta romokban az életem. A szüleim állandóan utáltak szóval még ők se szeretnek.Barátaim nincsenek.. Szóval hiába költöztem haza hogy legyen társaságom így is egyedül érzem magam :(
2019. aug. 19. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!