Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen még rendbe tudom...

40 évesen még rendbe tudom tenni a dolgaimat?Vagy már késő?

Figyelt kérdés
Fiatal koromban nem tanultam tovább,csak egy szakmám van amivel nem lehet jól keresni,nem sportoltam,nem mozogtam,nem végeztem fizikai munkát,nem jártam konditerembe,több fogam is letört 20 évesen,amit azóta se csináltattam meg,a nőknek nem igazán tetszem így.Fogok tudni változtatni a dolgokon?Vagy ha már eddig nem volt hozzá akaraterőm ezután sem lesz?

2021. jan. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezt mi tudjuk, hogy neked van-e akaraterőd? Remek kérdés. Szerintem ha még ezt sem tudod eldönteni, akkor egy csődtömeg vagy. 20 évig nem tűnt fel, hogy nem tetszel a nőknek, mert ápolatlan, igénytelen vagy? Ehhez kellett 20 év? Szerintem megérett a világ a pusztulásra, ahol ilyeneknek szavazati joguk van.
2021. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 a szavazati jog hogy jön ide?A politikával tisztában vagyok,saját magammal nem vagyok tisztában.
2021. jan. 5. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Balázs ismét?:)
2021. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
És itt is megjelent a degenerált balázsmániás...
2021. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem késő, az ember bármikor eldöntheti hogy változtat. Ha amúgy megvan az elhatározás, akkor ne riasszon vissza tőle a korod.

Én nő létemre szintén mindent elcsesztem, és nálam a 30. szülinapom volt az a pont amikor eldöntöttem hogy változtatok. 31 évesen vesztettem el a szüzességem, sokkal később kezdtem mindent mint az átlag. És ezen sokan nevetnek, de engem nem zavar :) Aki bármi miatt is ítélkezik mások felett, annak a véleményére én nem tudok és nem is akarok adni.

Ha elindulsz egy új úton, biztos vagyok benne hogy találni fogsz olyan embereket akik megértenek és melletted állnak majd.

Még mindig jobb később bepótolni minden elmaradt tapasztalatot, mint soha meg sem próbálni.

2021. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Én is 39 vagyok, nincs remény sem!
2021. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van remény, csak tőled függ minden!
2021. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy!
2021. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keso. Kezd apro lepesekkel es ugy lesz sikerelmenyed. Csinalj bakancslistat akarmit. Ugyesen!
2021. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg élsz addig rendbe lehet
2023. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!