Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vagdosásnak mennyire marad...

Vagdosásnak mennyire marad meg a helye?

Figyelt kérdés

sziasztok. regebben, kb 3 evvel ezelott sokszor vagdostam a kezem, mindig massal. borotva penge utan valamennyire megmaradt a helye, de alig latni. errol mar leszoktam, viszont kb 1 honapja, megint ilyet csinaltam, es kisse melyebbre es hosszabbra sikerult mint korabban. 4 csik, hosszusagra kb 4-6 es a legnagyobb 8 cm hosszu. verezni nem nagyon verzett, csak a legnagyobb, es a ketto kisebb egy picit. sokaig kentem kremmel stb, most mar hegesedik. de lila meg piros az egesz vagas helyei es korulotte is. ez mennyire fog elmulni? es kb mikorra? lehetne valamivel kenni, vagy valami, ami segithetne hogy ne maradjon helye?

elore is koszonom a valaszokat

19/L


2021. jan. 7. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog fakulni és világos hegek lesznek a helyén. Ez kb 2-3 év is lehet. Kenegesd sudocremmel vagy valami hasonlóval. Bár nincs rá nagyon csodaszer, legfeljebb lézerrel leszedik, ha úgy van. Nekem anno üveg vágta végig a karom, azután is maradt egy vékony, fehéres csík a karomon, ami először lilás volt, aztán szép lassan kifehéredett.
2021. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon értelmes kislány lehetsz🤦
2021. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sérülés mélységétől függ, könnyen megmaradhatnak hegek, kérj segítséget szakembertől és ne csináld a vagdosást.
2021. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben hasznos dolgok lehetnek, ha van esetleg egy kis időd olvasni - lelki dolgokat érintően.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ha kell kérj segítséget, mint a 3-as írja, és a seb is könnyen elfertőződhet..

2021. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon krém és pszichológus. Ez a kettő kell neked.
2021. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A mélységétől függ, ezt korábban is írták.

Ha kevésbé vérzett, akkor hamarabb fog begyógyulni. (Hónapok, de akár lehet egy év is)

Ha mélyebbre csináltad volna, hogy rendesen vérezzen, nos az nehezen is gyógyult volna be, annak az esélye is meglenne, hogy egész életedben látszódjon.

Többet viszont ne csináld, próbáld meg máshogy levezetni a feszültséget.

2021. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Szegény tested... remélem azért a bori penge éle nem csorbult ki :D

Komolyra fordítva a szót ezer meg egy módja van a feszültség levezetésnek próbálj meg választani mást.

Ha meg megmarad se cink, biztos vagyok benne, hogy megvolt rá az okod, vagy úgy érezted magad, ezt nem kellene szégyellned. Egy fontos lecke. Amúgy meg elég klassz kis tetkókat lehet csinálni a hegekre, szóvaaal ja.

2021. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ghhd válasza:
44%
Szia! Fürdésnél használj egy erősebb bőrradírt és alaposan dörzsöld át vele a helyét nekem sokat segített.
2021. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!