Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már kezdek bele fáradni az...

Már kezdek bele fáradni az egész életbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy kezdek depressziós lenni. Nagyon magam alatt vagyok. Fáradt vagyok testileg és lelkileg. Mostanában sokszor úgy érzem hogy semmi kedvem élni, fölösleges csak szenvedés az egész legfőképp most a vírus miatt. Nem jutok egyröl a kettőre. Ráadásul még barátaim, barátnőim sincsenek. Akivel bármit meglehetne beszélni, jókat hülyülni stb.

Vannak céljaim és terveim a jövőre nézve de a vírus miatt ez lehetetlen mivel hogy most még dolgozni sem tudok és a franc tudja mikor lesz vége ennek az átkozott vírusnak. Úgy érzem teljesen el vagyok átkozva, soha semmi nem sikerül. Kezdem feladni az életet. Van egy célom illetve egy álmom amit szeretnék össze hozni, szeretnék egy családot, gyerekeket de erre kb semmi esélyem szinte. /N



2021. jan. 11. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Van konkrét kérdésed?
2021. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Milyen idős vagy?
2021. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem még millióan éreztek így a vírus alatt. Csak reméljük, hogy nemsokára vége lessz. Viszont ki is lehet élvezni ezt az állapotot, kicsit meditálj élvezd ki, hogy nincs sok dolgod, később lehet nem lessz ennyi időd erre, főleg ha családod lessz. A családalapítás pedíg nem olyan dolog, hogy egyik napról a másikra összejön, azt sok dolog megelőzi, gyereket csinálni pedíg könnyű. 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon magad alatt vagy, gondolj az álmaidra és arra, hogy amiatt megéri kitartani még egy nehezebb időszakban is. Nem tudom mi a célod és így lehet ez jelenleg nem megvalósítható, de gondolkozz el, hogy tudsz-e most is csinálni valamit, ami kicsit előrébb visz. Motiváló tud lenni, ha nem egy nagy, hanem több kisebb célod van (akár annak az egy nagynak szétbontása) és azokkal látványosabban lehet haladni. Esetleg keress új dolgokat, próbálj ki valamit, amit már régebb óta szerettél volna vagy ami épp megtetszik és érdekesnek tűnik.

Emberekkel most tényleg nem olyan könnyű ismerkedni, de online azért nem lehetetlen. Nem csak te vagy magányos, találhatsz szimpatikus embereket most is, akivel legalább online tudtok beszélni, aztán ha jól alakul, majd találkoztok is, ha lesz rá lehetőség.

2021. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keseredj el nagyon! Tényleg sokan érzünk így ez alatt a vírus időszak alatt!


Korlátozottan azért működnek a segítő szervezetek (római katolikus egyház,) inkább a csoportközösségek hiánya visel meg engem is.


Próbálj egy kicsit a jövőbe tekinteni - most amúgy is LASSAN DE BIZTOSAN múlik már a téli időszak. Apránként felsüt a napocska! :)


Hány éves vagy? Facebook-on nem tudod tartani a kapcsolatot volt osztálytársakkal? Szüleid? Testvéred? Unokatestvérek? Nagyszülők?

2021. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerettem volna valami vígasztaló dolgot írni neked.

Sajnos nem tudok. Nagyon nem jó ami most történik. Mentsük meg az öreg beteg embereket, rendben. Csak közben a fiatalok élete meg tönkre megy.

Van egy korosztály aki most ért abba az életszakaszba, hogy párt keressen, családot alapítson. Egészségesek. Az élet igenlő emberek élni akarnak!

Az a szomorú, hogy aki hangot ad a teljesen jogos igényének, hogy szeretne végre kimozdulni, társaságba menni, találkozni a barátaival, azt valami undorító módon le támadják.

Nekem is van itthon egy fiatalom. Van munkája, néha kint az utcán összefut egy két baráttal és ennyi.

Látom rajta, hogy egyre jobban belefárad.

Sajnos ahogy, őt úgy téged sem tudlak felviditani.

2021. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Elég sokunknak van ilyen v hasonló problémái....

A vírus ill bezártság az oka...sajnos. 😭

Keress v csinálj olyan dolgot ami leköt.

Én szerencsére dolgozom 🙏 kondizom és futok reggelente.

Sportolsz?

Az jó és egészséges IS!!

2021. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Adtam egy szubjektív tanácsot, erre lepontoztak, a mennyi idős vagy viszont 100%on van. :)))
2021. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-osnál a pont


Tarts ki kérdező!

Nem tarthat ez örökké.

Én is fiatal vagyok...kb. ugyanazt érzem, mint te. Nem tehetünk mást, csak összeszorítjuk a fogunkat. Nehogy feladd a célod, csak nézz mindig előre!

Egyszer minden sorozat megszakad, a pechszériádnak is meg kell szakadnia; csak ki kell tartanod addig.

Drukkolok Neked!


23/f

2021. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :)
2021. jan. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!