Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira fárad vagyok már,kezde...

Annyira fárad vagyok már,kezdem feladni. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Utál apám és én is őt. Tanulmányaim egyre rosszabbak, mert egyre több az elmaradásom és úgy érzem, lehetetlen már behozni. Én arra gondolok, hogy depressziós vagyok. Annyira rossz így itthon lenni. Félek apámtól, így nem merek elmenni csak úgy itthonról. Itthon viszont csak az utálatot kapom és kezdek beleőrülni. De ha valahova mégis el kell mennem, haza akarok jönni, mert szorongok és csak itthon akarok lenni és aludni. A vírus miatt suliba se járhatunk, idén érettségizem és suli után költöznöm kell, ha nem akarom ezt tovább csinálni. Annyi stressz ez így és mégcsak megosztani sem tudom senkivel, mert nem akarom ezzel terhelni azt a pár barátomat. Kezdem feladni ezt az egészet.
2021. jan. 16. 03:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Erre vannak a barátok.
2021. jan. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Online/telefonos lelkisegély szolgálat, vagy pszichológus segíthet.
2021. jan. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ugy utálom az ilyen" apákat"

A ferfiak mindig lesz.rjàk a gyereküket.

2021. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó te nem vagy normális

Velem(velünk) apám foglalkozik a legtöbbet,mindig mindenben támogatott, és ha rámszólt az mindig jogos volt.

Jobb szülőnek tartom mint a saját anyámat(persze ő is szeret,de nem annyira felelősségteljes mint apa)

2021. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 tr nem vagy normalis.

Itt is naponta van szinte poszt gyerekgyűlölőkről.

A facen kulon csopi is van gyerekelleneseknek.

Esbilyenek nevelnek. Es a saját gyereküket utálják.

Akinek ez normális hogy nincs a szülő és gyerek között normalis viszony, az a nem normális a lepontozokkal együtt!

2021. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És nem a te szüleidről volt szo hanem a kérdező apjàrol. Es számtalan ilyet hallok.
2021. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden gyerekgyűlölőt kasztráltatni kellene.
2021. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük
2021. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, hogy vanak barátaid. Nem tudnád velük megbeszélni a gondjaidat? Legjobb lenne egy jó pszichológus. Vagy akár ezen az oldalon is a barátkozásnál sok fiatal van aki ugyan ebben a cipőben jár mint te, próbálj ismerkedni.
2021. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5,6,7 de te azt írtad, "a férfiak MINDIG lesz*rják a gyereküket"

Hát ez k*rvára nem igaz

2021. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!