Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől csúnya egy fiú?

Mitől csúnya egy fiú?

Figyelt kérdés
A csúnya palikra szokták mondani ,hogy átlagosak? Mitől lesz valaki helyes,átlagos vagy éppen ronda? Ha küldök képet a komment szekcióba, akkor leírnátok ,hogy ezzek közül én melyik vagyok?
2021. jan. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja 17 éves vagyok
2021. jan. 21. 20:54
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Leírjuk igen. Küldd nyugodtan.


Szerintem az számít már helyesség szempontjából előnynek, ha valakinek karakteres arca van.


Az átlagos nálam ott kezdődik, ha valakinek ilyen tipikus golyófeje van, semmi állkapcsa, 0 arckifejezése vagy kisugárzása.


De természetesen az utóbbiaknak is rengetegszer szokott lenni olyan barátnőjük, feleségük, hogy mindenki tátott szájjal néz.


A külső inkább abban előny egy fiúnál, hogy a lányok is kezdeményeznek náluk. De ugyanúgy lehet sikeres egy átlagos is.

2021. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
91%
Egy férfi általában akkor csúnya, ha látszik, hogy ápolatlan, nem foglalkozik valamelyest magával. A legtöbb pali átlagos. És még vannak azok, akik szerinted néznek ki jól, természetesen ez ízlés kérdése. Ha gondolod küldj képet szívesen megválaszolatlan.
2021. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
2021. jan. 21. 21:01
 5/43 A kérdező kommentje:
Hat tessek itt a kép kiváncsi vagyok a válaszotokra ☺
2021. jan. 21. 21:01
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

Az embereket saját személyes véleményem szerint 3 csoportra oszthatjuk. Vannak a szépek, az átlagosak és a csúnyák. Az első halmaz a szépek halmaza, azok tartoznak ide akiket ha észreveszel akkor megfog benne valami. A 2. halmaz az átlagosaké, akiket meglátsz és 2 perc múlva már el is felejted. Aztán vannak a csúnyák azok az emberek akiket meglátsz és: Jaj de csúnya szegény.


Az hogy mitől függ, legfőképp a genetika határozza meg. Fontos, hogy amit fentebb leírtam az abszolút emberfüggő. Tehát ha én azt mondom hogy átlagos vagy, akkor lehet hogy egy második ember szépnek fog tartani, egy harmadik pedig csúnyának. Erről nem lehet vitatkozni. Én kerek perec meg szoktam mondani hogyha valakit csúnyának tartok. Természetesen csak akkor ha megkérdezi, magamtól soha nem mondanék ilyet.

2021. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%

Férfi szemmel mondom, hogy az elsőn olyan kis görnyedtnek tűnsz, mint akinek nincsen önbizalma. Ettől függetlenül rondának nem neveznélek, nem tűnsz ápolatlannak, ami akár már fél siker is lehetne a lányoknál, de nekem az jön le, hogy kevés az önbizalmad, esetleg visszahúzódó is vagy.


Aztán lehet, hogy mellélőttem ezekkel.

2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
100%
Átlag.
2021. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Én ebből én azt szurtem le hogy te átlagosnak gondolsz? De ezzel semmi gondom nehogyfere érsd 🙂
2021. jan. 21. 21:13
 10/43 A kérdező kommentje:
6osnak irtan
2021. jan. 21. 21:14
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!