Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől csúnya egy fiú?

Mitől csúnya egy fiú?

Figyelt kérdés
A csúnya palikra szokták mondani ,hogy átlagosak? Mitől lesz valaki helyes,átlagos vagy éppen ronda? Ha küldök képet a komment szekcióba, akkor leírnátok ,hogy ezzek közül én melyik vagyok?
2021. jan. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arcra egyáltalán nem vagy csúnya, sőt. Azt se mondanám, hogy egy bálvány vagy. Viszont az átlagtól szerintem bőven jobban nézel ki.


Amiket leírok most, azokat egyáltalán ne vedd bántásnak, ha megfogadod megfogadod, ha nem nem.

Én a helyedben vágatnék egy divatosabb hajat (oldalt rövid, átmenetes).

A szemöldököd kozmetikussal valamilyen jobb formájúra szedetném/gyantáztatnám. Ez a 2 dolog hatalmasat dobna rajtad.


Ezek az egyszerűbb dolgok, amiket kb. 2 nap alatt el tudsz végeztetni.


A másik, amihez ha van kedved belekezdhetsz, ha nem nem. Edzeni, de ezt szinte a világon bárkinek mondhatná az ember, mert az mindenkinek jól áll, ha van rajta izom.

2021. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnak mondanálak. Az első kép elég előnytelen, a második elmegy. Nem tudom, melyik áll közelebb a vaósághoz. De képről igazából nem feltétlenül lehet megállapítani. Sokat tud rontani vagy javítani a helyzeten, ha megismerjük az illetőt. Életem párját amikor először megláttam, hát nagyon nem tetszett, simán a ronda kategóriába soroltam volna. Aztán megismertem, mai szemmel már kifejezetten dögös pasinak látom a régi képeken (meg persze most is). Több mint 30 éve vagyunk együtt.
2021. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nem mondanam önbizalom hiányosnak magamat legalabbis nem muttatok ki ott viszont tenyleg begörnyetem egykicsit...
2021. jan. 21. 21:16
 14/43 A kérdező kommentje:

Kuldok be egy masik kepet ami teljesen fedi a valosagot


De egy nagyon picit homályos

2021. jan. 21. 21:17
 15/43 anonim ***** válasza:
61%

Én ugyan nem vagyok a korosztályod, de szerintem a helyes és a cuki között vagy. Még fiatal vagy, sokat fogsz változni, férfiasodni. Simán lehet belőled kifejezetten jóképű :)

Lehet, egy pici erősítés, izomépítés még rátenne (ne vidd túlzásba, mert a kigyúrt pasik NEM vonzók).

Ja és igen, amit írtak előbb: ha kihúzod magad, odafigyelsz a testtartásra, az nagyon sokat hozzáad az összképhez.

2021. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

[link]


Ja szoljatok ha nem jó

2021. jan. 21. 21:19
 17/43 anonim ***** válasza:
62%
#6 vagyok. Igen, átlagosnak gondollak. Mondhatnám hogy aranyos is. Van egy kevés "babapofi" beütésed is.
2021. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Koszi 15os othoni edzes meg szoba johet?
2021. jan. 21. 21:20
 19/43 A kérdező kommentje:
17es koszi hat igen de ez meg kesobb elonyos lesz felnot koromban
2021. jan. 21. 21:21
 20/43 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem vagy csúnya egyáltalán, biszex fiú vagyok.

Nekem nem tűnik úgy, mintha kevés lenne az önbizalmad a képeken. Írásod alapján egyszerű embernek gondollak belül.


[link]

A férfias arc nagyon fontos jellemzője az áll. Poént láttam róla, hogy az incel és az alfa közötti különbség pár milliméter csont.

2021. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!