Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vehetem úgy,hogy kaptam egy...

Vehetem úgy,hogy kaptam egy harmadik lehetőséget?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt együtt dolgoztam egy lánnyal.Pont egy éve otthagyta a munkahelyét,azóta nem találkoztam vele,de Facebookon azóta is majdnem mindennap megnézem az adatlapját.Tavaly szakított a barátjával, egyedülálló volt,de nem mertem ráírni.Aztán összejött egy másik fiúval,így már főleg nem mertem neki írni,de most ezzel a fiúval is szakított,megint az van az adatlapján hogy egyedülálló és nem az hogy kapcsolatban.Kedveltem ezt a lányt, szerintem ő is engem,de amikor tavaly otthagyta a munkahelyét,elváltak útjaink,nem találkoztunk azóta se, csak én szoktam őt megnézni Facebookon hogy hogy van,mi van vele.Most megint egyedülálló.De most sem merek ráírni,félek hogy nem fog pozitívan reagálni ha írok neki.

2021. jan. 23. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogsz csak megrémülni, ha találkozni akar veled. Szerintem törlöd is magad az oldalról.
2021. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy kérdést megérne, hogy szia, sikerült jobb munkahelyet találnod...

Aztán ha erre nem ír semmit vagy nem indul el a dolog valamerre, akkor legalább nem eszed magad rajta, hogy miért nem próbáltad meg.

2021. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12 igen,kíváncsi vagyok bevált e neki az új munkahely.
2021. jan. 27. 02:27
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13.:3-as vagyok:Jesszumpepi,már 4 nap eltelt és még mindig csak itt tartasz?Ha még ráírni se mersz,hogy szeretnél te egy nőtől kapcsolatot?
2021. jan. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!