Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az idősek a gyenge emberekkel...

Az idősek a gyenge emberekkel szeretnek kötekedni? Vagy betalálnak mindenkit jellemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kötekedõ emberek észreveszik,hogy kit bántsanak meg.
2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos időseknek teljesen mindegy, járatják a szájukat ha kell, ha nem mindenkire, mert "nekik már mindegy".


Aztán vannak olyanok, akik tudatában vannak annak, hogy mások is csak emberek és meglepően jó társaság tudnak lenni.

2021. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból, a legtöbb nagypofájú agresszív tuskó direkt olyat keres, aki gyengébb nála. Mert ahhoz gyáva giliszta, hogy egy magánál erősebb valakivel kekeckedjen ugye. Aki fiatalon ilyen volt, az idősen is ilyen lesz. Aki meg idősen válik zsémbes, besavanyodott emberré, az többnyire jellemtől függetlenül is kötekszik, ha olyan a vérmérséklete.
2021. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tetszik vagy sem, az idősek butulnak. Minél butább már annál kötekedősebb. Ilyenkor úgy kell kezelni mint egy hisztiző kisgyereket, mert ők már nem veszik észre magukat
2021. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A demencia nem feltétlen jelenti azt, hogy kötekedő lesz tőle, lehet csak simán szellemi leépülés is.
2021. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"A demencia nem feltétlen jelenti azt, hogy kötekedő lesz tőle"


Ez így van, de sokukból válik kötekedős zsémbes öreg.

2021. jan. 27. 18:00
 7/12 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, honnan tudod, hogy időskorodra te nem leszel hasonlóan kötekedős?
2021. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy a munka hatással van arra, hogy később milyen emberré válnak. Például az ilyen "Lászlóné, háztartásbeli" nénik sokkal kötekedősebbek mint akik felelős pozícióban voltak anno akár egy cégnél. De van benne logika. Tehát hogyha valami olyan munkát végzel ami igénybe veszi az agyad, valószínűleg nem épülsz le annyira szellemileg, de ez sem törvény szerű. Sosem lehet tudni, hogy milyen lesz az ember idősen.
2021. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, tapasztalatból mondom.


elég vékony, hosszú hajú férfi vagyok, és időnként megtalálni „okos” idősek. az már más kérdés, hogy ha erélyesen visszaszólok, általában elvonulnak

2021. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Juliusz48 ***** válasza:
Az idősek szerintem nem szeretnek kötekedni. Legfeljebb az történik, hogy mivel már átélt hasonló helyzetet, szólna, hogy nem ez a legjobb megoldás a helyzetre. Ezt a fiatal (én is ilyen voltam), aki úgy gondolja mindent IS tud, nehezen fogadja el. Neki még hátra van a tapasztalatszerzés nem rövid ideje, hogy Ő legyen a majd a fiatalokkal "kötekedő". pedig a közmondás t érdemes megfogadni, "más kárán tanul az okos" Ha már az iskolában mást sem tanul, csak azt, amit valaki korábban kipróbált, és hasznosnak bizonyult.
2021. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!