Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az idősek a gyenge emberekkel...

Az idősek a gyenge emberekkel szeretnek kötekedni? Vagy betalálnak mindenkit jellemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy jön egy nyugger akinek az lesz a meggyőző érve arra, hogy miért van igaza, hogy mert ő az idősebb. Meg tapasztaltabb. És akkor tapasztalatból kötnek bele olyan fontos dolgokba, hogy 2 helyet foglalsz el a tök üres buszon? Meg rengeteg olyan kérdés amiben teljesen inkompetensek.

Továbbra is az a tapasztalat, hogy aki szellemi munkát végzett nem kötekedik annyit és képes elvonatkoztatni.

Attól, hogy valaki "Lászlóné, lehúzott 30évet a gyárban", miért érzi úgy, hogy igaza van vagy, hogy egyáltalán ez feljogosítja arra, hogy nonszensz dolgokba bele kössön?

2021. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11/11


hát ja :D


Juliszka szépen szemléltette is azt, amiről beszélünk: "idős vagyok, tapasztalatom van" blablabla.


fiatalként mérnöki területen dolgozom,és a legrosszabb ügyfeleink/szomszédaink mind idősebb, 50 feletti emberek. fogalmuk sincs semmiről (pl. jogszabályokról), mégis utasítgatnak, elképesztő baromságokat kérdeznek. és igen, jellemzően olyanok, akik nem túl képzettek.


nem akarok bunkó lenni, de ez az 50 feletti előző rendszerben szocializálódott generáció kötekedésen és nagyképűsködésen kívül sok mindent nem tud, tisztelet a kevés kivételnek.


azt meg egyáltalán nem érzik, hol határ: nekem felfoghatatlan, h vadidegen (sokszor náluk sokkal műveltebb képzettebb) embereknek életvezetési tanácsokat adnak.


(9es voltam)

2021. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!