Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeretnék létezni?

Miért nem szeretnék létezni?

Figyelt kérdés
Jólfizető munkahelyem van. Vannak barátaim. Lehetne párkapcsolatom és egyiket se szeretném. Fáradtnak érzem a lelkem pihenni szeretne ,de nem csak napokra. Egyedül érzem magam de vannak körülöttem. Szeretném ,ha egy másik élet lenne helyettem aki megérdemli. 18/f

2021. jan. 28. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyanokkal vagy körülvéve, akikre szükséged lenne.
2021. jan. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi történt veled, amitől ilyen lettél 18 évesen?
2021. jan. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mitörtént.
2021. jan. 28. 11:32
 4/8 anonim válasza:

Tudod, azt hiszem, hatalmas dolog, hogy ezt megfogalmaztad, és nem tagadod önmagad elől (s mások előtt sem), hogy most nem vagy jól...

https://www.youtube.com/watch?v=TfpiHv1kP5E

https://www.youtube.com/watch?v=UvF1UDM1pkQ ezek jutottak eszembe a #végtelen miatt, fogadd szeretettel.

Megújulhatsz!

[link]

(Bocsi, hogy "linkekben" válaszoltam, s remélem nem baj, hogy talán én olyat válaszoltam, ami esetleg egyáltalán nem érdekel.)

Üdvözlettel,

24/l

2021. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Nagyon fiatal vagy még, idővel jobb lesz,kikerülsz a negatív spirálból és új embereket ismersz meg.


Nem lehet mindent azonnal megkapni, lépésről-lépésre lehet haladni, a segítőid mindig melletted lesznek,mindig küld újakat az univerzum.

2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A szüleid miatt van. Szar alakok.
2021. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6#. Valószínűleg igen. A szülők mulasztottak valamit. Én is abban a helyzetben vagyok hogy magamra hagytak a szüleim egész gyerekkoromra gyakorlatilag és apám érzelmileg elutasított, és mellé egész napokra egyedül hagyott mert a szomszéd kocsmában vedelt. Én így váltam magányossá. Vannak barátaim, és mégis egyedül érzem magam. Borzasztó magányosnak. Párkapcsolatra nincs lehetőségem mert nem kellek a nőknek... Szóval az yen gubancok mint a keserű sötét magány érzés mind a szülők mulasztása miatt jön létre
2021. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szar alakok,nem vagyunk gazdag csalad. Mindig megpróbálnak az ember kedvébe járni .Apukám sajnos elvesztettem.
2021. febr. 6. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!