Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok olyan akinek...

Csak én vagyok olyan akinek nincsenek barátai és burokban el?

Figyelt kérdés

Nekem a páromon kívül nincsen senkim, család se, nem járok sehova mert nincsenek barátaim és kb.beszélni is elfelejtenék, ha ő nem lenne .

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?


2021. jan. 29. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vannak nálad szerencsétlenebbek is, pl én: se barátaim se párom.
2021. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanilyen vagyok, de én nem tartom magam szerencsétlennek, mivel nem is próbálok barátokat szerezni. Csak párom van nekem is, több ember már csak teher lenne számomra.
2021. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én vágynék barátokra, de eddig csak kihasználtak vagy elárultak és már belefáradtam.
2021. jan. 29. 15:25
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Párja a galambnak meg a zokninak van. Biztos, hogy jól átgondoltad?
2021. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek még párja sincs, szóval kimondottan szerencsés vagy.
2021. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szerencsés vagy, mert legalább neked van párkapcsolatod. Én sem családra, sem barátokra, sem párra, sem senkire nem számíthatok. Tök egyedül vagyok és egy büdös szót nem tudok szólni senkihez sem.
2021. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nálad kérdező, nálam is ez a helyzet. :( Voltak barátaim, de olyan peches vagyok, hogy 1-2 kivétellel mind elköltöztek. 😂 A többiek vagy szökőévente érnek rá vagy már én untam meg, hogy folyton én érdeklődjek.:( Egyébként akik írták, hogy van párjuk, neki vannak barátaik?
2021. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is így vagyok mostanság, ott van a párom, a kettőnk szülei, de a mi korosztályunkból kb. senki semerre. Eléggé eltér az életvitelünk az átlagtól, mindketten introvertáltak vagyunk, és nehezen építünk ki új kapcsolatokat. Próbálkozunk, de egyelőre még nem találtunk barátokat, a régiek pedig sajnos irigykedés miatt eltűntek.
2021. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom sincs, így tényleg egyedül vagyok a tesón, szülőn kívül.
2021. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem sincs párom.
2021. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!