Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők lenézik azokat a férfiak...

A nők lenézik azokat a férfiakat,akik 40 évesen sem rendelkeznek saját lakással?

Figyelt kérdés
Régi munkahelyemen hallottam amint egyik kolléganő megjegyezte,hogy nagyon szerencsétlennek kell lennie annak a férfinak,aki 50 éves korára sem tudott összehozni egy saját lakást.Igaza volt?

2021. febr. 1. 04:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
75%
Ha igényes albiban lakik egyedül nem baj. Ha Mamival...Hát abból kösz nem kérek :)
2021. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 P.O.C. ***** válasza:
81%

Azért azt elfejtitek, hogy nem mindenkinek saját erőből van lakása. Apuci/anyuci vesz neki, vagy örököl mert pl. a nagy szülők kihalnak belőle.

Mitől különb az emberileg akinek a segge alá rakták mások a lakást, mint az, aki nem engedheti meg magának?

Az a legritkább manapság, aki saját erőből vesz egyet. Úgy hogy teljesen teher mentes. Max vidéki neve nincs, lepukkant falvakban tudja megtenni ahol pár millióért is lehet. Mert aki 40 évesen össze tud spórolni 20-30 millát az tud valamit, ritka is mint a fehér holló. Ha meg felveszi a hitelt (ha egyáltalán megadják) öreg aggastyán lesz mire ki tudja azt fizetni. Ergo élete végiig nem lakása lesz, hanem egy albérlete, ahol a a bak a tulajdonos.


A másik, miért kell föltétlenül a férfinak saját lakásának lenni? Nem egyenjogúság van? A nők nem keresnek pénzt, vagy mi?

2021. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
59%

Nem érted utolsó, hogy arról van szó hogy a 40-50 éves férfi ne az anyja sggébe bújva ossza az észt hogy neki miért nem sikerült, meg gyűlölje a nőket hogy ő bezzeg nem kell senkinek.

Kifogás mindig lesz, azt a legkönnyebb gyártani.

2021. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 P.O.C. ***** válasza:
32%
#23: És hány nő csinálja ugyan ezt, hogy a szüleivel él? Nekik mi a kifogás? Az éremnek két oldala van. Mégis mindig a férfi a hibás, mert nem tudott saját lakást venni, csak annak a homlokára kell "lúzer" bélyeget nyomni, mi? Szánalmas, a legtöbb nő elvárása, amit a férfiakkal szembe támaszt. Te teremts meg mindent, nekem meg cserébe itt a pinám, meg két szakadt bugyim. A legtöbb nő csak a kész, megteremtett egzisztenciába akar beleülni (tisztelet a kivételnek). Az véletlenül se opció, hogy együtt közösen húzzák az igát, és teremtsenek meg mindent.
2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
27%
23, nem az volt a kérdés, hanem a saját lakás.
2021. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
57%
De ki a bánat mondta hogy a nőnek semmije nincs, csak elvárása?? Nem gondolod, hogy pont azért vannak elvárásaink mert mi már nem ott tartunk ahol ti szerencsétlenek, és nem akarunk a nyakunkba venni egy nincstelen 40 éves gyereket a mamahotelből?
2021. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
56%
35 évesen is gáz. Addigra már illenne valamilyen egzisztenciát kialakítani.
2021. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem erről szól a kérdés. A kérdés az, szóba állnánk e egy 40-50 éves férfival, akinek egy fél évszázad alatt semmi egzisztenciát nem sikerült összehozni, se egyedül, se mással. Itt arról van szó, hogy nulla ambíció van a férfiban, amiért a nők meg a világ a hibás ugye. Én nem tudok ezzel az attitűddel azonosulni, nem tudnék ilyen férfival mit kezdeni, és nem csodálkozom, ha sok más nő sem. Nekem van hol laknom (saját lakás), nem azért kell a férfi hogy ne legyek hajléktalan, egyszerűen nem tudnék egy életképtelen férfira felnézni.
2021. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 P.O.C. ***** válasza:
91%

#26: És honnan tudod, hogy milye van a nőknek, mindegyiket ismered? Nem csak magadból indulj ki. Ahány nőnél eddig volt dolgom semmi megtakarítása nem volt, csak max egy szar minimálbéres állása jó esetben. De persze kioktatni azt tudtak rendesen.

Ez a "mamahoteles" megbélyegzés is hót f*szság. Nekem sose lett volna saját házam, ha nem otthol lakom. Ha fizettem volna az albérletet, rezsit sosem tudtam volna annyit félretenni.

2021. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
29%
Nézd, ha anyukadnál laksz, akkor ne csodálkozz, hogy csak a minimálbéres, alsó kategóriás nők állnak veled szóba. Neked is emelni kell a tétet, ha karakterben minőségibb nőt akarsz.
2021. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!