Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők lenézik azokat a férfiak...

A nők lenézik azokat a férfiakat,akik 40 évesen sem rendelkeznek saját lakással?

Figyelt kérdés
Régi munkahelyemen hallottam amint egyik kolléganő megjegyezte,hogy nagyon szerencsétlennek kell lennie annak a férfinak,aki 50 éves korára sem tudott összehozni egy saját lakást.Igaza volt?

2021. febr. 1. 04:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
80%
Rendkívüli gyakori jelenség Magyarországon, hogy valaki bármit megvehet, de lakása nincs. :D
2021. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
64%

A kislányt elpirulva megköszönöm szépen, 40 éves vagyok 😌😚

És boldogulok, 17 éve külföldön. (A te fajtádtól mindig menekülve.)

2021. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk egy lakás 40 milla, bármi más a töredéke. Helyes hogy elmenekültél, a te fajtád szokott minden szidni külföldről. Szerencsére nincs szükségem a fajtádbeli lányokra, köszi :)
2021. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
51%

És még mindig lyány vagyok 😊 esküszöm imádlak 😂😂

Mit hazait szidtam amúgy? Szerintem semmit. A lúzer mimdenhol lúzer. Egy szóval nem szidtam a magyar semmirekellőket. Mindenhol vannak középkorú Pán Péterek, és mindenhol kerülendőek.

2021. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
43-ra még mindig, értő olvasást ajánlanék én is neked. Nem menekültem külföldre. Azt írtam a te fajtádtól ott is menekülök. Nem mindegy 😂😂
2021. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
49%

Még mindig nem sikerült feldolgoznod hogy lehet valakinek nincs lakása, mert pl elvált, de attól még van egzisztenciája. Meg vidéken hiába van sajátja, de csak Pesten van munka.

És persze olvasni sem sikerült még mindig, lehet az a fránya 17 év angliai mosogatás... pedig beidéztem neked a címet is, ne kelljen keresgélned :)

Nem tudom mitől semmirekellő neked egy mérnök, de úgy látom értelmetlen a vita, mert még mindig nem tudsz olvasni. Sajnálom, és viszlát kislány.

Jó menekülést :) mindenképp használj a mosogatáshoz gumikesztyűt, hátha kellesz majd egy pakinak még :)

2021. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
51%

LOL

Nagyon súlyos problémáid lehetnek a nőkkel. Amúgy tudom ki vagy. Felismerhető mindig minden írásod. A kérdező is te vagy, más profilról.

Későre jár, jó éjszakát, álmodj szépeket Bazsika.

2021. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
86%
Én csak reménykedek, hogy ez mind egy ember, és nincs ennyi nőgyűlölő szerencsétlen az országban...:/
2021. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
49%

febr. 2. 22:13

"És boldogulok, 17 éve külföldön."


Éppen ez az! Hogy kimenekültél külföldre. Mert itt magyarban nem lenne saját lakásod. Csak egy garzon albérletben tengődnél a havi 150 ezres fizetésedből.

2021. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerű a megoldás! Prostihoz kell járni. És így megkapják a legjobb nőket azok a 40 éves férfiak is akiknek nincs saját lakásuk.
2021. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!