Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők lenézik azokat a férfiak...

A nők lenézik azokat a férfiakat,akik 40 évesen sem rendelkeznek saját lakással?

Figyelt kérdés
Régi munkahelyemen hallottam amint egyik kolléganő megjegyezte,hogy nagyon szerencsétlennek kell lennie annak a férfinak,aki 50 éves korára sem tudott összehozni egy saját lakást.Igaza volt?

2021. febr. 1. 04:24
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
73%

49

Istenem Bazsi, hogy nem nyugszol 😨


Sajnállak. Sz.r életed lehet, 0-24-ben itt dühöngsz és önigazolsz. Mert te egy csóró munkanélküli eltartott mamahoteles vagy, ezért mindenki más is csak olyan nyomorult lehet mint te. Olyan vagy mint egy szemellenzős ló.

Nem látsz túl a putridon és a faludon. A te fejedben nem létezik olyan aki normális családból jön, neadjisten jómódból.


Külföldre is csak menekülni lehet a minimálbér mellől. Más oka - egyetem, nyelvtanulás, szerelem, vagy csak a világ megismerésének vágya - nem opció. Nem. Aki kimegy, az a csóróságból menekül. Ez van a te beszűkült világodban. Erről a büdös életben senki nem fog meggyőzni itt téged, én sem próbállak, hosszú évek alatt itt még senkinek se sikerült.


Próbálkozhatod nyugtatgatni magad azzal hogy mosogatok Angliában. De azzal tisztában vagy hogy senki se végez ilyen munkát évekig, főleg nem évtizedekig? Ha valaki erre is kényszerül az első időkben, mert nem talál nyelvtudás nélkül a végzettségéhez megfelelő munkahelyet, az is idővel továbblép, amint megtanulta a nyelvet tökéletesen. Ha meg azért ment ki mert nincs semmilyen képzettsége és nem ért semmihez, az ott se lesz senki és az olyanok bizony hazasunnyognak pár év után.


Nekem nincs szükségem önigazolásra, úgyhogy hiába provokálsz, nem fogok leírni semmit se az anyagi helyzetemről, ingatlanokról, keresetről, megtakarításokról mert úgyis csak hazudnék, mert nem lehet semmim, mert neked sincs.


Nem érdekel hogy mi van a fejedben, nekem attól nem lesz rosszabb hogy egy lusta lúzer szerint én is csóró vagyok. Hát akkor az vagyok. Nyugtasd azzal magad hogy mosogatok több mint másfél évtizede, nyugodtan verd is ki rá Bazsikám :-)

És szeretünk, sose hagyj el minket 😊😊😊😊


PS. a kilátástalanság elől menekülőkkel sincs semmi gond, ők legalább tesznek azért hogy jobbra forduljon a soruk! Te viszont csak rinyálsz a szülői ház gyerekszobájából 30 körül. Na ez a szégyen, nem külföldre menni és változtatni az életeden.


Ahol élek (véletlen sem Anglia) rengeteg román nő, idősebb asszony van, akik elképesztő teherbírással güriznek, hogy eltartsák az otthon maradt családjukat, beleértve a lumpen semmirekellő férjüket is. Küldik haza a pénzt, hogy a gyerekeiknek és az unokáiknak már jobb legyen. Minden tisztelet megilleti őket! Bentlakó 24 órás idősgondozóként dolgoznak többnyire, a család veszi fel őket, itt ez gyakori.

2021. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
48%

#49 ma 09:15 "Istenem Bazsi, hogy nem nyugszol"


Te itt össze keversz valakivel engem. Én tegnap este febr.8. 22:35-kor

írtam az első hozzászólásomat, hogy "kimenekültél külföldre" mert tegnap találtam rá erre a kérdésre. De te máris rám fogod, hogy én vagyok az a korábbi hozzászóló aki neked korábban írogatott. Tévedtél! De úgyse fogod elhinni nekem, jártam már így. Ha más is hasonló kommentet írt mint én, akkor az csak egy ember lehet te szerinted.

Röhejes!

2021. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!