Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki jobban érzi magát egyedülá...

Aki jobban érzi magát egyedülállóként, mint kapcsolatban, nektek is van ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy sokkal boldogabb vagyok, ha nincs senkim. Viszont időnként hiányzik az érzés, hogy kiadjam magamból a szeretet, és én is szeretem érezni, hogy szeretve vagyok. De ezek nem igazi érzelmeken alapulnak. Csak pl jól esik összebújva aludni valakivel, simogatni, törődni vele anélkül, hogy bármi komolyat szeretnék tőle.

2021. febr. 3. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ezert van kutyam :) ... odatudok bujni hozza es feltetel nelkuli szeretetet kapok a nap 24 orajaban.
2021. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Ismerős.

Nekem is ezért van 4 gyermekem 4 különböző nőtől.

Mert a jellemtelen embereket rühellem,de a tiszta szeretet előtt amit a gyermekek képviselnek tisztelgek.

Ezért is imádok apának lenni.

Számomra sokkal nagyobb öröm ma már esti mesét olvasni a kislányomnak,mint felcsípni és meghódítani a sok századik nőmet.

Nem érdekel már,csak hogy nekik meglegyen mindenük.

2021. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező akkor nálad még jobb a helyzet, mint nálam. Én már annyira egyedüli vagyok, hogy totál, tök nem tudom, mit jelenthet, mit kellene érezni, hogy van melletted valaki, mi az a testiség (még, ha minimálisan is). Valahogy azt érzem, hogy az, aki engem megismerne, átkozná a napot, így tbk. emiatt nem engedek senkit magamhoz közel. (F)
2021. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

2. Válaszoló. Aztán te nagyon jó apa vagy ha nem vagy a gyerekeid mellett ... Nem veszel részt a minden napjaikban. Mert gondolom 4 gyerek minden napjában 4 különböző helyen még te sem tudsz lenni. Rohadjak meg ha elhagyom a gyerekem és magára hagyom a minden napjaiban :-)

A kérdezőnek pedig nagyon fura kettősséget érzek benned . Mert olyan dolgok tetszenek neked amik egy olyan kapcsolatban vannak ahol igazán el tudod engedni magad és megtaláltad azt akivel elég jól el vagy. De mégse akarod azt .. nem tudom hány éves vagy de ha találsz egy olyan lányt aki igazi érzelmeket fog neked adni és igazán tiszta szívből szeretni nem lesz benned kétség hogy milyen jó is egy igazi párt találni.

Kívánom hogy találd meg ezt. Szép napot

2021. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Millióim mentek el ügyvédre,hogy nyerjem a gyermek elhelyezési pereket...

2őt veszítettem,de 2őt nyertem,kedves utolsó.

És remélem csak idő kérdése,hogy a másik 2 is hozzám költözzön ha már elég idősek lesznek.

Tehát igen,jó Apa vagyok.

2021. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Más fogalmunk van a dolgokról. Nekem mást jelent az a szó hogy család mint neked. Nincs ezzel baj de nem kell ércelődni hogy 4 gyerek 4 anyátol. És az hogy el pereled az anyjától még nem leszel jó apa . Hiszen oka van hogy 4 ből 1 sem jött össze mint család
2021. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Majd az 5.el összejön;)

Am nem tudom,hogy te milyen világban élsz am,de a nők azok jönnek mennek 1 férfi életében.

Ilyen a természetük.

10 év.

vagy 15 év,de végül mennek.

Ezt megváltoztatni nem lehet,max elfogadni őket így.

Viszont a gyerek az örök!És ők jelentik a családot.

2021. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!