Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A honvédségnél lehet jelentkez...

A honvédségnél lehet jelentkezni golyófogónak? Vagy van olyan munkakör, ahol gyorsan lehúzhatom a rolót?

Figyelt kérdés
Nem amiben lerokkanok, hanem ami annyira veszélyes, hogy simán azonnal meghalhatok, de azért kapok érte fizetést, hogyha mégse sülne el rosszul, akkor meg is tudjak élni. Krónikus beteg vagyok, tartósan szűz, boldogtalan és öngyűlölő és elegem van a küzdésből, szenvedésből, állandó megfelelési kényszerből (amire az egészségem is ráment). A szakterületemen se tudtam érvényesülni, a magánéletem is romokban és nem akarok szenvedni így 40 éves kor felett is.

2021. febr. 5. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Én is így vagyok vele, de én azért nem mennék katonának. Inkább kinyírom magam simán. Próbáltam már gyógyszertúladagolással, meg fojtogatással 😀 a 3. szerintem összejön. És boldog leszek! Mert elegem van ebből a pocsék életből.
2021. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Roló szaküzlet lehet hogy ott ki lehet próbálni néhányat. Jobbulást egyébként.
2021. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, a magyar hadsereg, ha jol tudom, nem vesz reszt haborukban, csak bekefenntartast vegez. Honvedsegnel legfeljebb ugy halhatsz meg, hogy takaritas kozben megbotlasz es az utes miatt meghalsz.
2021. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Menj ujsagironak,nyomozonak,babki penztarosnak. Ezeket szeretik megolni.
2021. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"állandó megfelelési kényszerből "

Az baj. Golyófogónak NEM felelnél meg.

Egyébként meg lazíts - ne akarj megfelelni.

Golyófogónak akkor sem felelnél meg.

Mit olvasol most? Mikor nevettél utoljára?

2021. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Mit olvasol most? Mikor nevettél utoljára?"


Mit olvasnék...? Netes cikkeket meg facebook. Ma nevettem ezen a videón: https://www.youtube.com/watch?v=s-XsL3h362M

2021. febr. 5. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress olyan céget akik olyan helyeken dolgoznak mint Irak stb.
2021. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6 háháhá tényleg vicces. Olvass értelmes dolgokat - fel kell készülni, hogy alkalmas legyél majd golyófogónak. Blaise Pascal Gondolatokat ajánlom, nagyon jó - sajnos, ahogy látom, most nem kapható, de neten lehet olvasni.

[link]

2021. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy aztán elraboljon az ISIS és elvágják a torkom? Köszi, nem vagyok mazochista csak meghalni akarok. Akkor inkább elmegyek alpinistának, bár lehet oda meg nem vennének fel.
2021. febr. 5. 19:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A honvédség nem fog összejönni szerintem mert se fizikálisan nem felelnél meg a betegséged miatt sem a pszichológiai teszten nem mennél át az alapján amit a kérdésedben leírtál.Ami célravezető lehet a számodra az egy hittérítő vagy segélyszervezeti meló valamelyik legalja afrikai országban.Van benne bőven rizikó,ha nem a bennszülöttek végeznek ki akkor elvisz valami vírus,betegség vagy felzabál egy vadállat.Ha már lúd legyen kövér alapon szexelj gumi nélkül fekete prostikkal,az ötven százalékuk hiv pozitív.
2021. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!