Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Esetleg valami tipp hogy...

Esetleg valami tipp hogy tudjak kezdeni valamit magammal?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok már lassan fél éve és nem tudok sajnos semmit csinálni, történt velem tavaly tavasszal egy egészségi probléma és meg is műtöttek sajnos, privátban le írom ha szeretnéd. És most nagyon sehova se szeretnék menni mert eléggé veszélyeztetettek csoportjába tartozom. Esetleg valami online munka vagy valamit nem tudtok javasolni? Kommentbe vagy privátban szeretettel várom az ötleteket. Bármit meg hallgatok.(Érettségim van.)
2021. febr. 11. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj be a munkaügyi központba, esetleg civil szervezethez, ők segítenek!
2021. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jahh, azt elfelejtettem írni hogy diák vagyok 5.-ik éven, de ha találok munkát mielőtt véget érne a korona ki iratkozok. Bár ha vége a covidnak utána is ki iratkozok szóval teljesen mindegy.
2021. febr. 11. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Egy kis motivációs rizsa:


Mindenkinek máshogy telik az idő, máshogy érzékeljük a múlását de egy valamit senki sem tud, hogy mennyi van belőle. Egy ember élete bárhogy alakulhat, bizonyos tényezőkön nem tudunk változtatni ezért el kell fogadnunk a saját határainkat. Itt betegségekre vagy hátrányos anyagi háttérre gondolok, de ugyanakkor az is igaz, hogy semmin nem lehet változtatni amit nem ismerünk fel és nem fogadjuk el, hogy az van ami van. Kiindulópnt nélkül nem lehet célbaérni.

Az egész élet egy befektetés. Leírva egyszerű ugyan, de a gyakorlatban kitartást és hatalmas akaraterőt kíván. A kulcs csak annyi, hogy AMIBE IDŐT FEKTETSZ, ABBAN GYARAPODSZ. Ez mindenre igaz legyen jó vagy rossz dolog, építő vagy pusztító tevékenység. Az akarat, a kitartás és a cél az a három dolog amik nélkül semmi sem lenne megvalósítható.


Mondjuk tervezz ruhákat, indíts weboldalt amivel pénzt kereshetsz de a legfontosabb, hogy ne nyald a fidesz seggét mert szaros.

Enjoy

2021. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, esetleg amit az utolsó mondatban leírnád van ötleted ? Ketten megvalósithatnánk.
2021. febr. 15. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A ruhatervezés és weboldal egyszerre is jó ötlet. Nekem vannak szabadidő ruházathoz ötleteim pedig hetero férfi vagyok. Nem tudom írj privátban és ne lepődj meg a felhasználónevemen :D
2021. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!