Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos sorstársak, ti mivel...

Magányos sorstársak, ti mivel lepitek meg magatokat Valentin nap alkalmából?

Figyelt kérdés
Örök magányos nőként és nincsen párom. Valentin nap alkalmából mindig meglepem magamat, szép nagy virág csokorral meg édességgel.

2021. febr. 13. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár én férfi vagyok, és a Valentin nap sosem hozott lázba.


Viszont ön-ajándékozást szoktam csinálni ünnepnapokon, születésnapomom. Leginkább azért mert vagy le vagyok szarva, vagy ha kapok is ajándékot az személytelen, sablon ajándék.


Másrészt mivel sokáig nem volt pénzem ezért később is megmaradt bennem a spórolási kényszer. Bármit vettem pénzkidobásnak életme meg, fájt maga az összeg elvesztése.


Így ez nekem egyfajta terápia is volt, hogy "meglepem" magam valamivel amire régóta vágyom.

2021. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Kinevetem azon ismerőseimet, akik cukormázas dolgokat oosztolnak ki magukról, mert pár hónap, év, és a nagy románcból csak zománc marad😂
2021. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Édességet zabálok, úgysem jön rám egy grammocska sem, max. még ragyásabb ➡️ rondább lesz az arcom. Aludni is tervezek jó sokat, csinálni viszont semmit, még a mindennapos kötelező dolgokat sem nagyon, sz*rok bele. Általában ezekbe/így menekülök az ünnepek elől meg a foreveralone elől.
2021. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt a "kinevetem ismerőseimet" dolgot sosem értettem.


Szerintem ez a rosszindulat netovábbja, amitől igazából te magad nem leszel előrébb.


Lehet azzal jönni, hogy úgyis szétmennek X év után, de ők legalább addig boldogok voltak együtt, míg te otthon "röhögtél" rajtuk magányodban...

2021. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szarok a Valentin-napra !
2021. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel
2021. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
bezabalok es netflix
2021. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én rá se rántok ha valentin nap van.
2021. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog Valentin napot kívánok mindenkinek! :)
2021. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom mikor van. Ha nem mondod nem is tudom, hogy közeleg 😂
2021. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!