Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos sorstársak, ti mivel...

Magányos sorstársak, ti mivel lepitek meg magatokat Valentin nap alkalmából?

Figyelt kérdés
Örök magányos nőként és nincsen párom. Valentin nap alkalmából mindig meglepem magamat, szép nagy virág csokorral meg édességgel.

2021. febr. 13. 19:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Valentin napon kinek kell befizetni, hogy jó sok legyen a bevétele?
2021. febr. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki a Valentin napról beszél és senki nem ünnepli a mai nap valódi értékét, a Bismarck csatahajó születésnapját. :(
2021. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Beadandót írok, aztán Netflixen nézek valamit (ez mondjuk még egyik sem szokatlan), meg mindjárt megyek, és veszek magamnak konyakmeggyet (szív alakú dobozosat), és megeszem.
2021. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is megvettem a kedvenc bonbonom (Aldi likőrös cuki csoki válogatás). Azért veszem ritkán, mert nem bírom megállni, hogy ne egyem meg az egészet egy óra alatt, de ma megeszem rossz érzés nélkül egy jó thrillert nézve.

Boldog Valentint nekem, meg nektek is 🥂

2021. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!