Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit mondjak interjún, miért...

Mit mondjak interjún, miért nem dolgozok lassan két éve?

Figyelt kérdés

Beadtam pár helyre az önéletrajzom. Leirtam mikkel rendelkezem, elöző munkahely vagy hasonlókat nem írtam. 2019-ben 1 hónap után kirúgtak és mivel álom meló volt összezuhantam , pedig én túlóráztam, mindent megtettem. Utána 3 hónapra elmentem gyárba, voltam ott 5 napot, szorongtam és rátett a gyár egy picit. Úgy képzeljétek el, hogy konkrétan 2019 november óta csak hétvégente mentem ki a házból vásárolni a szüleimmel. Első lépésem , hogy elmentem vért adni, ismét kedvet kaptam mindenhez és munkát is keresnék.


Ezt nem szeretném elmondani, gondolom értitek..


2021. febr. 23. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtad a megfelelő helyet,tervezgettél,stb. Véletlen se azt,hogy lazsáltál.
2021. febr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szerettem hazudni állásinterjún se,soha,inkább megmondtam az igazat,legtöbbször nem is vettek fel,de párszor furcsamód igen.Mondjuk az is volt a célom,hogy ne vegyenek fel,és így legalább ha otthon megkérdezték hogy igazat mondtam-e a felvételin,azt mondhattam hogy igen.Volt olyan nemegyszer mikor megkérdezte a felvételiztető,hogy miért nem dolgoztam ennyi és ennyi ideig,én megmondtam hogy azért mert lusta voltam,és visszakérdeztem hogy ő szeret-e dolgozni,mert szerintem senki se szeret,csak muszály,ha tehetné maga se dolgozna fogadjunk,helyette inkább lustálkodna.Volt aki elmosolyodott,volt aki döbbent arcot vágott,ilyenkor mondtam még hogy ez az igazság,nem volt kedvem semmi kamut kitalálni,így inkább egyszerűen csak bevallottam az igazat.
2021. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy nem találtad a megfelelő helyet
2021. febr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szuleid vallalkozasaban segitettel,ami csodbement/lecsokkent a munkaeroigenye.


A hazfelujitasotokon dolgoztal.


Idoszakos munkakat vallaltal,mint reklamfilmekben es mozifilmekben hatterszereplo.


Tavmunkat csinaltal es megcsomorlottel az otthonletben.


Bebiszitterkedtel Angliaban.


Idos rokont apoltal,aki meghalt.



(De en az igazsag emlitese utan is felvennekek,ha megfelelonek talalnalak az elvegzendo feladatra. De ritka az ilyen lenyeglato ember . )

2021. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mi közöd hozzá? 😁
2021. febr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
2-es Ezaz, példakép vagy mester! 👍😁
2021. febr. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
1 évet rákenhetsz a pandémiára, a másikat meg arra, hogy éppen válságban voltál, ezért csak alkalmi munkákat vállaltál. Sajna az a rossz hír, hogyha ennyire elzárkózol mindentől, akkor nem sok jóval kecsegtet az új állásod sem.
2021. febr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Én azért vállaltam 2 évig részmunkaidős munkát (aminek papíron nincs nyoma), mert a nagymamámat ápoltam amíg tudtam, felváltva anyukámmal. Nyilván ezt nem kötöm vadidegenek orrára, ahogy azt sem, hogy annyira megviselt lelkileg, hogy fél évig durva pánikrohamokkal küzdöttem és alig tudtam aludni.


Szóval az önéletrajzomban nincs benne, hogy mettől-meddig dolgoztam egy helyen, csak a munkahelyek és a munkakörök.


Én sem szívesen teregetem ki idegeneknek az életem, pláne nem egy állásinterjún.

2021. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarod elmondani, hogy lelki okok miatt nem volt állásod, akkor én is azt tanácsolom, hogy a betegápolás jó indok.


Idős hozzátartozó, aki sajnálatos módon elhunyt. Egyrészt teljesen megérthető, másrészt erről nem fognak többet kérdezgetni.

2021. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
6.:Tod kidnek mesterezzél.
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!