Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért fáj ha szeretek?

Miért fáj ha szeretek?

Figyelt kérdés

18/F

Miert van az hogy mondjuk van egy barátnőm, jó minden, szeretem is, és mégis szomorú vagyok..Oktalanul.. Amikor éppen jó minden a kapcsolatunkban, akkor is olyan érzésem van hogy nem, és én próbálom keresni a rosszat.

Vagy mondjuk van egy szép együtt töltött napunk, hazajovok, és rossz kedvem van, pedig boldognak kéne lennem mert jól sikerült minden. Nem értem, volt már veletek hasonló?


2021. febr. 23. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Talán félsz valamitõl, amit még magad sem tudsz.

Alta

2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi átment.

Altalában azok az emberek félnek szeretni,akik csalódtak valakiben vagy valakikben.Viszont te még ehhez eléggé fiatal vagy.

2021. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából most alakul egy lánnyal, vagyis már kb majdnem együtt vagyunk, és most jelentős ez a dolog. Viszont nekem 1.5eve ért véget egy 8honapos együttlét, de idősebb lánnyal, aki csúnyán atvert, megcsalt, és hát igazából az összes energiámról leszivott, és lehet h félek egy újabb csalódástól, lehet ezért? Hogyan tudnam ezt legyőzni?
2021. febr. 23. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezért.


Gondolj arra, hogy egy normális ember soha sem fog megcsalni majd ennek a gondolatnak a nyugalmában nyiss egy sört, feküdj be a fotelbe aztán nézzed a tvt

2021. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Látod meg van a kérdésedre a válasz, egy nagyot csalódtál.Ne félj az életben többször fogsz szakitani, te is és más.Ennyi idõsen még ne gondolj komoly kapcsolatokra.Egyszerüen élvezd a fiatalságot, szorongás nélkül.

Csalódni mindenki csalódik ezzel együtt kell élni és tenni azért,hogy elfelejtsd.Aki megcsalt az nem érdemelt meg téged, hidd el majd õt is megcsalják és elhagyják.Csak egyre vigyázz,hogy vissza ne fogadd!A lényeg,hogy ne görcsölj egy kapcsolatban sem, hogy megcsalnak vagy elhagynak.Fel a fejjel 18 éves pajti.

2021. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az emberek különbözőek, ne add fel. Bizonyára lesz, aki nem fog megcsalni.
2021. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!