Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy bizonyítsa be egy szép...

Hogy bizonyítsa be egy szép nő,hogy nem a pénzre hajt?

Figyelt kérdés
Sok embernek az a véleménye,a szép nők a pénzes pasikra hajtanak,válogatnak,a szegény férfiak nem jók nekik.Egy szép nő csak akkor tudja bebizonyítani hogy nem a pénzes pasikra hajt,ha megmutatja a szegény barátját,hogy tessék,láthatjátok hogy én nem a pénzre mentem.Máskülönben nem fognak hinni neki?Akkor is pénzéhes aranyásónak fogják tartani ha nem az?

2021. márc. 9. 08:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Heló bombanős rettenetesen hiányoztál. Ja nem...
2021. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mondhatja hogy mindenki azt gondol amit akar nem érdekel,de ha valaki érzékeny típus mint én is,arról nem pereg le ha valami negatívot mondanak rá.
2021. márc. 9. 08:27
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden bombanő hajt a pénzre 🤷‍♂️ ez nem attól függ.
2021. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fenét érdekel ki mit gondol. Tanulj már meg kevésbé felületes lenni.
2021. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
3-as de hogy bizonyítsa be itt ez volt a kérdés?Olyan mintha egy politikus azt mondaná én nem lopok,nem csalok,nem hazudozok.Ki hiszi el ezt egy politikusnak?
2021. márc. 9. 08:41
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem aranyásó, azt nem érdekli ha random emberek annak hiszik 🤷‍♀️

A párom sokkal rosszabb körülmények közt él mint én, de nem használom arra hogy bárkinek is bizonyítsak vele bármit. Abszolút nem érdekel hogy ki mit gondol.


Tudod, van az a mondás, hogy "az kiabál, akinek a háza ég." Ha az embert egy alaptalan dologgal vádolják meg ami őt nem érinti, azt nem tudja komolyan venni. Amiben nincs igazság, az nem fáj neki.

2021. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
6-os de ha nem vagy szép rólad nem gondolják hogy a pénzre hajtasz.Ha meg szép vagy,de egy faluban laksz,ahol mindenki ismer téged és tudják hogy szegény párod van,akkor rendben van.Ha csak nem azért néznek rád csúnyán mert szép nő létedre összeálltál egy szegény férfival.Van az a mondás is,ha van rajta sapka az a baj,ha nincs az a baj.
2021. márc. 9. 08:51
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

A szép nő csak szegény lehet és tanulatlan, gyámolításra szoruló, aki eltartót keres?


Egyébként a nincstelen férfi senkinek se jó parti. A szép és jól kereső nőknek meg különösen nem. Tartsa el ő? A legtöbb nő legalább a saját szintjén keresgél, a külsőt és az anyagiakat illetően is. Vagy felfelé.

Még egy csúnyácskább lány se téged fog választani ha ő legalább okos, tanult, és jól keres. Esélyed legfeljebb a hozzád hasonlóan önsajnálatban fetrengő ÉS nem szép lányoknál lehet...


És miért ne válogathatna egy szép nő? Vagy egy csúnya nő? Úgy általában bárki? Mindenkinek le kell állnia azzal aki szemet vet rá, hogy ne válogass itt vagyok én?


Érdekes, az miért nem merül fel soha kérdésként hogy "120 kilós de nagyon kedves, szépnek mondott lány vagyok, hogy képzelitek milliomos topmenedzserek hogy rám se néztek, csak a vékony és szép csajok kellenek?"

Viszont ezekből a csóró vagyok, azért nincs nőm mert ezek a ribik csak a pénzre mennek című lemez szinte napi szinten fel van téve.


Értelmes ember meg mit akarna másoknak bizonygatni? Szerinted foglalkozik bárki is azzal hogy aranyásónak nézik, és ezért összeálljon valami lúzerrel hogy idegenek azt mondhassák hogy ó de szép tiszta lelkű leány, hogy szereti azt a lumpent! Főz mos takarít rá és helyette is dolgozik!

2021. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8 szerintem foglalkozik,igen.Nem minden szép nőről pereg le ha olyan véleménnyel vannak róla ami nem is igaz rá.Megismerkedik egy szegény közmunkás fiúval, visszautasítja mert nem jön be neki a személyisége.Ki hiszi el neki hogy nem azért kosarazta ki azt a fiút mert nincs pénze?
2021. márc. 9. 08:59
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne ezzel foglalkozni??? Esküszöm nem értem. Kit érdekel mit hisznek mások hogy miért utasítottam vissza egy fiút?
2021. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!