Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azzal,hogy a fiatal lányok,nők...

Azzal,hogy a fiatal lányok,nők többsége nemcsak szép,de okos is akar lenni,megnehezítik a férfiak dolgát?

Figyelt kérdés
Sok olyan fiatal lányt vagy nőt ismerek,akik egyetemre készülnek,vagy már oda járnak, vagy már el is végezték azt.Szerintem ez nem feltétlenül jó.Ugyanis így elvárhatják hogy a férfinak szintén legyen egyetemi végzettsége.Az lenne a jó,ha egyenlő arányban lenne a férfiak és nők között az egyetemet végzettek száma,egyenlő arányban lenne a szakmunkás nők és férfiak száma,és egyenlő a 8 általánost végzett férfiak és nők száma.Mert ha mondjuk a lányok közül 10-ből 9-en egyetemet végeznek,de a fiúk közül csak 10-ből 1 végez egyetemet,az már megnehezítheti a párkeresést.

2020. dec. 18. 02:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a mostani fiatalokon nagyobb a nyomás szerintem.Az egyetemi végzettség,a diploma megszerzése ma már mintha alap lenne.
2020. dec. 18. 02:32
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

"2016-ban a nők 32%-a rendelkezett érettségivel, 20%-uk pedig diplomával, ugyanez a férfiak között 27, illetve 17%-ot tett ki."

Forrás: [link]

Tehát a közel sem olyan drasztikus a helyzet, mint ahogy leírtad. A férfiak nincsenek sokkal lemaradva, tehát ilyen téren nem nehezedett meg a dolguk. Meg amúgy sem az számít, hogy kinek milyen végzettsége van. Ismerek nőben és férfiban is olyat, aki középiskolánál megállt, pedig simán tudott volna diplomát is szerezni. Nekik semmivel sincs nehezebb dolguk, mint azoknak akik ténylegesen szereztek is.

2020. dec. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És az sem egy jó arány,ha mondjuk 10 ből 9 nő szép,de férfiból csak 10 ből 1.Az az egy találni fog magának nőt,na de mi lesz a másik nyolccal?
2020. dec. 18. 02:52
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
#3: Ha ez így is van, és csak 1 férfi talál magának nőt, ez azt is jelenti, hogy a 10 nőből is csak 1 fog magának férfit találni. (Mivel manapság nem igazán divat a poligámia.) A másik kilenc nő meg vagy beéri kevesebbel, és akkor a "maradék" 9 férfinak is lesz társa, vagy nem, és akkor lesz 9-9 egyedül élő ember a világban.
2020. dec. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg próbáljátok meg máshogy hasznossá tenni magatokat 🤷‍♀️
2020. dec. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem, XD tapasztalatból mondom, hogy sokkal együgyűbbek...

Legalább is szociálisan biztosan.

2020. dec. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem feltétlenül nehezíti meg. Nekem van diplomám, a férjemnek nincs, de egy hihetetlenül okos pasi, egy pillanatig sem érzem úgy, hogy valami hiányozna. És hol van a szokásos nézet, miszerint a nőket úgyis csak a pénz érdekli? Hiányolom :)
2020. dec. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem párkereséssel (élőben) érdemes foglalkozni, nem ilyen filozofálással, mert közben elmennek a lehetőségek.
2020. dec. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Jó ötlet, alakítsuk a nép oktatását és műveltségét úgy, hogy az inceleknek könnyebb dolga legyen, teljesen reális elvárás.
2020. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Az előnytelen külsejű és buta férfiak férfiak dolgát mindenképpen.


Nem értem a kérdésed, vagyis inkább csak remélem nem értem.

Szóval te azt akarnád hogy korlátozzák a nők számát a felsőoktatásban, hogy nehogy szellemi fölénybe kerüljenek veled meg a hasonszőrűekkel szemben, egyszerűbben: hogy minden trógernek jusson nő, aki annyira tanulatlan mint ő és majd szépen elfőzöget otthon meg kiszolgál?

2020. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!