Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy kicsit duci de széparcú...

Egy kicsit duci de széparcú lánnyal könnyebb összejönni,mint egy modell alkatúval?

Figyelt kérdés
Tetszik egy duci lány szép arca van.Sokat álmodozom róla,jó lenne összejönni vele

2021. márc. 9. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Matematikailag igen, mivel a túlsúlyos lányok kevésbé kelendőek, így válogatni sem tudnak legtöbbször.
2021. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Közel sem biztos.
2021. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz kérdés. Legtöbben azt hiszik,hogy túlsúlyos nőt könnyű találni párnak.

Én ennek az ellenkezőjét tapasztalom. Igaz én nem duci,hanem kifejezetten kövér partnert keresek. Az ilyen nők többnyire gátlásosak,jobban bezárkóznak.Remélem neked sikerül összejönnöd a duci lánnyal.

2021. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem olyan "jó nők" akkor ahogy #3 mondja gátlásosak. Viszont ha csinosak, nőiesek, szexik, akkor semmivel sem könnyebb összejönni velük mint egy szintén ugyanilyen (csak vékony) nővel. Amúgy duci lány is lehet modell alkatú, egy feszesen duci homokóránál kevés szexibb nőtípus van.
2021. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, viszont jelenleg már a duci csajokra is annyi srác jelentkezik, hogy egy szép arcú simán magasra teszi a lécet.
2021. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

1-es

Ez nincs így.

Tapasztalatból tudom.:)

2021. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
#6: Mesélj, kérlek...
2021. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Miről meséljek?

Vonzó,telt nő vagyok.

Nincsen önbizalom hiányom.

Válogathatok a pasikból.

Ennyi!

2021. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

#8: Válogathatsz, de azért palvin barbi több pasi közül válogathat.

Egyébként, én mondjuk pont azt írtam, mint te, de ettől még az #1-esnek igaza van. Válogathatsz, de van, aki többől válogathat.

2021. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Az az érdekes,hogy nem szeretnék Palvin Barbi lenni.

Amikor normál alkatom volt,jobb nő voltam.Szebb alakom volt,gyönyörű,nagy cicikkel.

Amúgy csinos,nem savanyú a szőlő.

Azonkívül én értékes embernek gondolom magamat,amit nem adnék fel,ha lenne rá lehetőségem.

2021. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!