Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek? A...

Miért ilyenek az emberek? A fiúk sem tudnak normalisan udvarolni, nagyon könnyen feladják és folyton a könnyű vérű lányokat válasszák.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és eddig 2 kapcsolatom volt. Nem nagyon bízok meg egykönnyen a másikban és ezért sokáig húzom a dolgokat

A kérdésem az hogy miért nem tudnak várni a fiúk??

Olyan magányosan érzem magam, volt olyan szakasz az életemben mikor volt barátom és rengetegen udvaroltak, modellkedtem, utaztunk stb

Most pedig se párom, se utazás, se modellkedés, se udvarlok.

Minden tönkre ment egy hónap alatt

Nagyon magányosnak érzem magam emiatt

A kérdésem az hogy ti hogy lépnétek túl ezen a mélyebb ponton? Mit csináljak??

Előre is köszönöm



2018. szept. 10. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Olvass jó könyveket, kirándulj sokat! Hallgass megnyugtató zenéket, írj verseket!
2018. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Pont egy 18 éves lányra irkáltam majd egy évet, ha ennyi idő alatt nem kellek bennem van a gond azt érzem, erőltetni meg nem akarok semmit.
2018. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

A fiúk a legkisebb ellenállás felé mennek. Nyilván annak fognak udvarolni, akiért nem kell felesleges köröket futni, nem vár el jó külsőt és rengeteg pénzt.

Sajnos, mivel a nők társkeresés tekintetében monopolhelyzetben vannak, és vissza is élnek ezzel, ne csodálkozz, ha emiatt a férfiak hozzáállása olyan lesz, amilyen.


Nincs okod a panaszra, rengeteg pasasból lehet választani. Nincs más dolgod,csak kiválasztani azt, aki nem akar egyből ágyba vinni, intelligens, megértő, és sok belső értéke van. Én úgy veszem észre, ilyenre a legkevésbé sincs igény manapság, legjobb esetben a friendzónában végzik.

2018. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg valami értelmes dologgal lekötni magad, ne állandóan a pasizáson járjon az eszed.
2018. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted megéred az egész várakozást és erölködést? Ha kapcsolatot akarasz akkor miért csak a fiú küzdjön?

Ha meg egy azonos minőségű terméket megkapsz egyel arrébb olcsóbban akkor miért ne azt vennéd? Te mivel nyújtasz többet mint a többi lány? És ezt pontosan értem, nem csak úgy "nem vagyok plázacica" általánosításokkal. Ugyanis a lányok nagy része szintén ugyan ezt mondja hogyha megkérdezed.

Hülyék lennének a srácok felesleges köröket futkosni egy egyáltalán nem biztos lányért aki elvárja ezt az egészet és saját magát jutalomnak hiszi, ha könnyebben megkapnak egy olyat aki emberszámba és egyenrangú partnerként veszi őket. Valakit aki tudja mit szeretne a másiktól és nem kell hosszú idő hogy kitalálja.

2018. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
utolso: nagyon egyet ertek. sajnos azzal, h a fiuk udvarolnak a lanyok neha tevesen azt hiszik, h jutalom a sracoknak, ha megkaphatjak oket. pedig elvileg nem errol kene szolnia az ismerkedesnek, mert igy eleve egy ala fole rendelt viszony alakul ki, amit nem bir el egy normalis ertekrenddel rendelkezo ferfi onbecsulese. rengeteg lany van, aki kiskiralynonek hiszi magat az ne csodalkozzon, ha inkabb elkerulik.
2018. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem érsz annyit mindenkinek röviden

lehet lesznek akiknek igen, de majd ok is rájönnek hogy ez nem egy jó üzlet

nem tudjuk pontosan milyen vagy de a kérdésed árulkodik rólad

majd te is rájössz 30éveskorod körül hogy a szépség és fiatalság gyorsan elmúlik és h nem csak egy férfinak kell adnia egy kapcsolatba, a nőknek meg nem csak tartaniuk kell a hátsojukat cserébe h tele töltsék

2018. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Egy hónapig? Húh de mély ponton lehetsz. (szarkazmus)


Már bocs, de ha igazi kapcsolatra vágysz, akkor arra neked is türelmesen várnod kell, nem fog egyik pillanatról a másikra előugrani a hős szerelmed a sok kanos, komolyanvehetetlen fickó közül.

Tulajdonképpen mi bajod? Azon sajnálkozol, hogy a könnyűvérű fiúk könnyűvérű lányok után futnak???

Helyedben egyáltalán nem sajnáljoznék ezen, sőt örülök annak, ha az ilyen komolytalan srácok messziről elkerülnek, ahogy én is őket.

Az rossz lehet, ha kevés komolyabb beállítottságú fiút ismerek, de nem fogok azon síránkozni, hogy a komolytalanabb fiúk nem udvarolnak nekem. Nevetséges.

2018. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg ugy vettem eszre, ha fiukent sokat varsz akkor csaj mar csak baratkozni akar max, ezert nem eri meg annyira huzni. Habar ez mindenkinel valtozo, de tapasztaltam mar ilyent... most lehet ugy erzed ez a melypont, de majd atmegy. Foglald el magad valamivel, sport vagy ami erdekel, ismerkedj, stb. 18 vagy most kezdodik az elet, ettol sokkal nagyobb problemak is vannak az eletben.:) 23/f
2018. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Ismerek lányt, akire irkáltak fiuk.

Amikor keresték és nem adták fel, mindig mondta hogy semmi kedve nincs és nyaggatják a fiuk.

Amikor nem irtak már neki mert olyan flegma volt, azt mondta "ennyit érek neki, nem is kuzd értem".


Ha megkérdeznék errol 5 lányt, 5 kulonbozo választ kapnék, annyira nem tudják mit akarnak.

Nincs mirol vitázni, inkább csak arra kéne fokuszálni ki az olyan lány/fiu aki az emberhez illik, akivel jol érzi magát, és azzal osszejonni.


Sose értettem mi értelme van annak ha a két fél nagyon jol elvan, de hátráltatják a kapcsolatot azzal hogy huzzák egymást.

2018. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!