Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan,aki magányos? 20/L

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Van. Én is magányos vagyok és szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom hogyan... Voltak barátaim, de ők vagy eltűntek vagy ellaposodott a kapcsolatunk és az én szememben már nem annyira számítanak igazi barátnak. Őszintén szólva néha már én is azt éreztem, hogy a hátam közepére nem hiányoznak a "barátaim", mert mindig max. panaszkodtak vagy segítség kellett nekik valamiben, készítsek róluk fotókat az instagramra, eldicsekedtek vele éppen mit vettek/kaptak stb., szerintem az elmúlt egy évben már semmi értelmes, tartalmas beszélgetésünk nem volt. Személyesen találkozni pedig kimondottan ritkán szoktunk, kb. semmiféle programra nem tudom őket rávenni. Új barátokat pedig nem szereztem, mert sulin kívül igazából nem jártam közösségbe (olyan érdeklődési köröm van, amivel kapcsolatban nincsen hová járni, ráadásul vidéken élünk a semmi közepén...) és a suliban nem találtam igazából senkit, aki egyáltalán nyitott lett volna a barátkozásra. Most pedig pláne, szinte minden nap itthon vagyok és egy átlag napon embert sem látok.
2021. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
70%
#11 ,,olyan érdeklődési köröm van, amivel kapcsolatban nincsen hová járni,, Mi lenne az?
2021. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

12#

A kreatív tevékenységek érdekelnek leginkább pl. rajz, festés, hímzés, barkácsolás és mindenféle ilyen bütykörészős dolog, legyen az egy bútor felújítása, origami, kalligráfia vagy most éppen varrni tanulok. Nálunk sehol nincsen ilyen jellegű közösség, szakkör, tanfolyam stb.

2021. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen:(

18/F

2021. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Ma azt álmodtam, hogy szerelmes vagyok. Hosszúbálomrész volt. Sokat megéltem az álombéli szerelmemmel. Voltak nagyon mély pillanataink is. Nagyon hiányzik, hogy valakit igazán boldoggá tegyek, hogy érzelmileg kapcsolódjak hozzá és egyé fonódhassunk.
2021. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, annyira ironikus, hogy mindenki azt hiszi, egyedül van ezzel a világon, pedig mennyire gyakori - persze, nem akarom elbagatelizálni a helyzet tragédiáját... Azt akarom csak mondani, hogy simán alakíthatnátok egy népes kis klubbot, ahol rengeteg kapcsolódási pontotok lenne és sokan jól meg is értenétek egymást. Gyors jobbulást!
2021. márc. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
91%

Én is magányos vagyok :(

Aki szeretne írhatna :)

24/L

2021. márc. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
16-os Attól, hogy két ember magányos nem biztos, hogy jó társaság lennének egymás számára.
2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!