Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valószínű hogy a magányos...

Valószínű hogy a magányos férfiak/nők nagyrésze azért van egyedül mert felszínesek?

Figyelt kérdés

Legalábbis én ezt tapasztaltam férfiként, amíg felszínesen álltam hozzá hogy a külső mindenek felett, én is a felszín által ítéltettem,nem tudtam a saját elvárásomnak megfelelni így kódolva volt a sikertelenség.


Rá kellett jönnöm hogy csak olyan dolgokat várhatok el amelyeket én is hozni tudok, meg találtam magam hogy én mit akarok mit szeretnék és mit keresek, milyen értékek szerint élek és ezek alapján milyen az ideális pár számomra.


Hirtelen a világ teljesen megváltozott számomra, és rengeteg lányt nőt vettem észre magam körül akiket eddig nem vettem észre, még most is sokként ér a dolog hogy mennyire sok csodálatos lány is van.


Az egész sokkal egyszerűbb mint hittem csak én bonyolítottam túl nevetséges kritériumokkal azelőtt, csőlátásban. El kell kezdeni beszélgetni ismerkedni és akivel van sok közös téma vagy társaságában jól érzi magát az ember, az lehet az igazi.


Már-már megvetéssel nézek a régi énemre, hogy tényleg nekem csak annyi kellett hogy egy szép tökéletes arc és alak, fiatal érintetlen stb, közben ezek mögött semmi nincs sok esetben. Nőtt az önbizalmam és már ilyen emberekkel is könnyebb kezdeményeznem viszont elképesztően érdektelenné váltak mert látom hogy sokszor semmi nincs mögöttük és eszméletlenül unalmasak felszínesek.



2021. márc. 21. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehetséges
46 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
54%
Igen. + túl nagy elvárásokkal rendelkeznek. Örvendetes és dicséretes, hogy te is a felébredt emberek táborát gyarapítod! Üdv. a csapatban! :)
2021. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Igen pár éve még itt depiztem.

Meg nyilván nem azt mondom hogy nem lehetnek elvárások, lehet pár elvet megfogalmazni amelynek mentén választ az ember, de kompromisszumokra mindig szükség van bizonyos dolgokban egy kapcsolatban

2021. márc. 21. 07:53
 3/48 anonim ***** válasza:
98%

Azért vagyok egyedül, mert nincs önbizalmam, nem tetszek magamnak sem. Így meg, hogy tetszek másnak.


Szóval elvagyok én egyedül😌


Bár mégcsak 20 vagyok, szóval tudok változtatni, de nem merek-nem tudom miért. 🙄😌😭 Ez nekem egy örök körforgás.

2021. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Vagy elfogadod magad ahogy kinézel vagy változtatsz hogy tetszél magadnak.

Ez a két megoldás létezik

2021. márc. 21. 07:57
 5/48 anonim ***** válasza:
79%
Kompromisszumok nélkül nincs jó/tartós kapcsolat, az biztos! Aki alkalmazkodásra képtelen, az jó eséllyel marad egyedül. És érdemes az egyezőségeket, a jót meglátni/keresni a másikban a hibák helyett..
2021. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

Hát én tavaly folytattam szexkapcsolatot egy sráccal.


Nagyon helyes meg minden.

Amikor már úgy éreztem többre vágyom, hogy szeressenek is ne csak szexeljünk. Megkérdeztem tőle, hogy amúgy mióta nincs barátnője akar-e stb... Nem céloztam arra h legyünk együtt.


Azt mondta amúgy utálja a nőket.


Megkérdeztem ennek mi az oka


Azt mondta pár évvel ezelőtt volt egy barátnője nagyon szerelmes volt belé, mindent megtett érte,de a csaj megcsalta a legjobb haverjával.


És ez vhogy így benne maradt.



De nekem mondja h akár eltudná komolyabban is képzelni mert engem nem utál... ( Mert azóta nem is szexelek vele, mert amikor megkérdezi mindig mondom neki h de hát utálod a nőket)


Szerintem csalódás miatt is lehetnek egyedül

2021. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
77%
+ írom ezt úgy a felszínesség miatt, hogy ő elég sportos testalkat meg helyes csorognak utána a nők. Én meg úgy nézek ki, mint egy mischlen baba
2021. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%
Hát aki egy-két-há' csalódás miatt egyből általánosít, az nem lehet valami túl bölcs..
2021. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találtam még olyat, akivel összeillünk. Kompromisszumot csak olyat szabad kötni, ami nem jár önmagad feladásával.

Én pl nem tudnék együtt élni dohányzóval, mert a szervezetem érzékeny erre, ebben nem tudok kompromisszumot kötni, de sokan dohányoznak. Eltartom magam, nem vagyok kiszolgáltatott, ettől sok férfinak leesik a töke, vagy azt gondolják, hazudok. Volt, aki a sportolásról akart lebeszélni. De olyanba is belefutottam, akit az anyja tart el, és nem akart dolgozni.

2021. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
28%
Aki valójában nem akar társat, vagy fél vagy jó neki egyedül is, annak mindig lesz kifogása, hogy miért nem..
2021. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!