Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az igaz barátság/szerelem...

Az igaz barátság/szerelem szerencsével kapható vagy folyamatosan küzdeni és keresni kell azt?

Figyelt kérdés

Akiknek elege van a magányból, hogyan terveztek ebből kilépni?

Úgy érzem, az emberek gyorsan megunják egymást. Valaki, akinek van valamilyen tapasztalata egy jó barátságról/párkapcsolatról, ossza meg a véleményét, ha van kedve és ideje.



2021. márc. 23. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Szerencse, valaki úgyis megtalál
A sors majd eldönti
Keresni kell
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan, hogy igaz baratsag vagy szerelem.
2021. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Addig kerestem, amíg meg nem találtam. Sült galambra hiába vár az ember, ezt megmondták már az ősök is.
2021. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába keresem, nem találom. Ha nem görcsölsz rá, valahogy úgyis rádtalál..
2021. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dióhéjban, Schopenhauer fő műve arról szól, hogy a fajfenntartási ösztön elsődlegesen olyanok felé tereli a figyelmünket, akik sok tekintetben az ellentéteink lehetnek, és nem vesszük észre azokat, akik pedig egyébként remek társak lehetnének. Sajnos, az, akivel egészségesebb utótod tudunk nemzeni ritkán az, akivel egy egész életet boldogan le tudunk élni (és akivel sok élményben tudunk osztozni)...
2021. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem az összes" barátnőm" elhagyott csak akkor voltam nekik jó amikor nem volt pasijuk
2021. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszomat jól le is pontozták a sült galambok :D
2021. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!