Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fel lehet valahogy készülni...

Fel lehet valahogy készülni az egyedül élésre? F24

Figyelt kérdés
Egy ideje már gondolkodok ezen a társ dolgon de végül arra jutottam,hogy egy barátnő nekem sok lenne így inkább maradnék egyedül.Most azon agyalok,hogy vajon fel lehet e valahogy készülni erre az egyedül élésre valahogy.Én úgy kezdenék hozzá,hogy elkezdenék kajákat kiírni az egyik füzetembe,másikba sütiket,harmadikba meg vegyes dolgokat vagy erre nem lehet felkészülni sehogy?

2021. márc. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz felkészülni?
2021. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, nem kell felkészülés, kialakul. Fagyasztó, az kell :)
2021. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve élek egyedül, eleve így is volt tervezve. Főzni akkor is meg kellett volna tanulnom, ha lakik velem valaki, tehát abban nem volt különbség. De miért érzed úgy, hogy erre külön készülni kell?
2021. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszerűbb kaják, pillanatok alatt meg lehet tanulni főzni, aztán jöhetnek a bonyolultabbak is.

Mosógép utasítását elolvasod, mosószerek-öblítők típusai, mit hány fokon kell/lehet mosni stb...

2021. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Várj, te csak azért akarod megtanulni a háztartást vezetni, mert nem lesz barátnőd? Ha lenne, akkor mindezt átpasszolnád neki? Miért a nő feladata kimosni a szaros alsógatyáidat?
2021. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Cuki vagy, de ha lenne barátnőd, ezeket az alap dolgokat akkor is tudnod kéne.


Én egyedül élő nő vagyok, bizonyos alap "férfi dolgokat" én is meg tudok csinálni. Ha lenne párom, akkor sem őt várnám nyálfolyatva, hogy kicserélje a villanykörtét, addig én meg sötétben vagyok.

2021. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!