Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell megírni az újságokb...

Miért kell megírni az újságokban, interneten hogy a szép celeblánynak milyen jóképű pasija van?

Figyelt kérdés
Sok átlagos vagy csúnya kinézetű férfi és nő van,akit irritál hogy a jómódban élő csinos celeb lánynak milyen jóképű pasija van.Vagy a celeb fiúnak milyen csinos barátnője van.

2021. márc. 30. 14:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan kíváncsiak rá. Az újság arról ír, amiből pénzt remél. Ha a kutyát nem érdekelné az ilyesmi, nyilván nem írnának róla.
2021. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Engem is idegesít, de mit lehetne ez ellen tenni? Tudják az újságírók is, hogy az emberek kattintanak egy ilyen cikkre. Bár azt magam se tudom, hogy miért. Te ez esetben annyit tehetsz, hogy nem kattintasz a cikkre, mert ezzel fogod őket támogatni...
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem lenne jobb,ha nem értesülnénk ezekről a dolgokról hogy ki kivel jött össze,meg milyen csinos meg milyen jóképű?
2021. márc. 30. 14:10
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kattintasz az ilyen tematikájú cikkekre, idővel nem fogja neked beajánlani...
2021. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
2 de van hogy még be sem írok semmit a keresőbe és már kidobja hogy az új álompár.Vagy valamelyik újság címlapján ott mosolyognak kinagyítva.Legalább az újság hátuljára tennék őket.
2021. márc. 30. 14:13
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelnek ezek, de ha azok nem bánják, akikről szól, akkor másnak miért fáj?
2021. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha téged ennyire bánt, akkor ne nézd. Ne haragudj, de senkit nem érdekel, ha neked ez baj.
2021. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
1 de kit érdekel annyira a családjaikon,barátjaikon,rokonaikon kívül?A sztárpárokat talán érdekli én kivel jövök össze?Kizárt dolog.
2021. márc. 30. 14:17
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivel celebek...a rajongói táborukat érdekli.
2021. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyira érdekli az embereket, hogy képesek még kérdést is kiírni róla 🤷

Engem nem zavar, de nem is érdekel különösebben, nem is szoktam az ilyen hírekre rámenni, így igazából fel se dobja őket. Hogyha téged zavar, ajánlom neked is. Sőt, el is lehet rejteni ezeket a híreket.

Újságot meg nem olvasok, de akkor meg ne ilyen pletykalapokat olvass, mert azokra jellemzők ezek a hírek.

2021. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!